به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۲۶ ساعت ۱۰:۲۷
کد مطلب : ۳۲۱۴۳۲

توزیع میوه شب عید زیر قیمت بازار

توزیع میوه شب عید زیر قیمت بازار
گروه اقتصادی: عضو هیات رئیسه مجلس از ورود مجلس به موضوع قیمت تضمینی خرید سیب و پر تقال شب عید خبر داد.به گزارش تسنیم، حسینعلی حاجی دلیگانی در ارتباط زنده با خبر 21 شبکه یک سیما با اشاره به اینکه در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی متخصصان خوبی حضور دارند گفت: با توجه به اینکه اخباری مبنی بر خرید گران سیب و پرتقال شب عید منتشر شده است، قطعا مجلس به این موضوع رسیدگی خواهد کرد و گزارش این موضوع را خدمت ملت تقدیم خواهیم کرد.

وی افزود: از همین فردا کار بررسی این موضوع را آغاز خواهیم کرد.مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی موضوع خرید گران سیب و پرتقال شب عید را تکذیب کرد.اسماعیل قادری فر نیز در ارتباط زنده با خبر 21 شبکه یک سیما با اشاره به اینکه این سازمان سیب درجه یک کوهپایه را بین 8500 تا 9500 تومان و پرتقال را بین 7500 تا 8500 تومان و صرفا از باغداران، سورتینگ داران مجاز و سردخانه داران تحت پوشش تشکل‌ها خریده افزود: قیمت عرضه محصولات هنوز تعیین نشده، اما قطعا این محصولات 25 درصد زیر قیمت بازار به مردم عرضه می‌شوند.

وی افزود: امسال توزیع نخستین بار بصورت هوشمند خواهد بود و در کلانشهر‌ها درب منازل توزیع می‌شود.قادری فر همچنین موضوع خرید میوه با قیمت بالاتر از واسطه‌ها را تکذیب کرد و گفت: این موضوع قطعا کذب محض است و آن را قویا تکذیب می‌کنیم چراکه ما خرید خود را طبق دستورالعمل مصوب ستاد تنظیم بازار و شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی از باغداران یا سورتینگ داران و سردخانه داران خریداری می‌کنیم.
برچسب ها: قیمت میوه
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *