به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ ساعت ۰۹:۳۱
کد مطلب : ۳۲۱۷۹۱

مهناز افشار عکس جنجالی را حذف کرد

مهناز افشار عکس جنجالی را حذف کرد
گروه فرهنگی: مهناز افشار، بازیگر سینما که مدت‌هاست خارج از ایران زندگی می‌کند و در آلمان سکونت دارد به مناسبت روز مرد پستی خبرساز در اینستاگرام خود منتشر کرد که واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت.افشار مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که از همسرش یاسین رامین جدا شده است، اما او در پست جدید خود با انتشار عکسی با رامین از او تجلیل کرد.اما این پست مهناز افشار در شبکه‌های اجتماعی برداشت‌های زیادی را به دنبال داشت و انتقادات تندی از او صورت گرفته است.

حالا افشار بعد از چند روز به این انتقادات پاسخ داد و در پستی نوشت: 
«اگر از ترکستان تا به شام کسی را قدم در سنگ آید، زیانِ آن مراست
و اگر اندوهی در دلی است، آن دل از آنِ من است»
چند روز قبل به مناسبت روز مرد و پدر، عکسی رو منتشر کردم که فکر‌ میکردم تصویری سرشار از احترام به خانواده، روابط انسانی و محبت باشه.
در کنار انبوهی از مهر و محبت شما، ناباورانه شاهد تهییج انواع تحلیل های گوناگون مذهبی، سیاسی و اقتصادی هم شدم و قلبم شکست.
به احترام همه آن مردم عزیزی که احساساتشون برای من یک دنیا ارزش داره، عکس رو حذف میکنم و امیدوارم که من هرگز بهانه ای برای تلخ کامی مردمانم نباشم.
روزگارتون خوش باد عزیزانم

برچسب ها: مهناز افشار
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *