به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۳۲۳۲۵۰

کمبود تراشه راه اندازی کارخانه فورد را مختل کرد

کمبود تراشه راه اندازی کارخانه فورد را مختل کرد
گروه اقتصادی:شرکت خودروسازی فورد دیروز اعلام کرد به دلیل کمبود جهانی انواع نیمه هادی، تولید محصول در کارخانه مونتاژ شهر کانزاس که خودروهای اف 150 را تولید می کند، به مدت یک هفته متوقف می کند.خودروسازی فورد افزود کارخانه  این شرکت در دیربورن میشیگان در آینده به کار خود ادامه خواهد داد. خودروی اف 150 پرفروش‌ترین وسیله نقلیه فورد است و همراه با سایر وسایل نقلیه و وانت‌های بزرگ کاربردی، بخش عمده‌ای از سود جهانی این شرکت را تضمین می‌کند.
 
در اوایل این ماه، فورد اعلام کرد به دلیل تنگناها و کمبود انواع نیمه هادی برخی از کارخانه های مونتاژ خود در هفته  چهارم فوریه را تعطیل نگه خواهد داشت.کمبود نیمه هادی هایی که در حوزه های مختلف از مدیریت کامپیوتری موتورهای خودروها گرفته تا ابزار هوشمند کمک راننده مورد استفاده قرار می گیرند، به چندین خودروساز در سراسر جهان ضربه زده و برخی را مجبور به تولید خودروهایی بدون ویژگی های خاص کرده است.
برچسب ها: کمبود تراشه
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *