OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> محمود دعایی دست ابراهیم رییسی را بوسید - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ ساعت ۲۰:۲۰
کد مطلب : ۳۳۰۸۸۵

محمود دعایی دست ابراهیم رییسی را بوسید

محمود دعایی دست ابراهیم رییسی را بوسید
گروه فیلم و عکس: حجت‌الاسلام محمود دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات، در افطاری دیشب فعالان رسانه‌ای حکومتی با رییس‌جمهور، دست حجت‌الاسلام ابراهیم رییسی را بوسید. دعایی از روحانیون طیف موسوم به اصلاحات محسوب می‌شود!
....
یک فعال رسانه‌ای در این باره نوشت:  آقای دعایی گرامی برایمان قابل احترامید. میدانم از روی خضوع و ادب این کار را کردید، اما به قول شهریار فوتبال ایران، فقط دست پدر و مادر را باید بوسید.  مردم انقلاب کردند تا دست‌بوسی‌ها جمع شود، نه اینکه عده‌ای در زمان نزدیک در مشهد و عده‌ای در زمان دور در اهواز مراسم دست بوسی و شعرخوانی راه بیندازند. حتی اگر در این کار هیچ اجبار و الزامی نباشد پسندیده نیست. از آقای رئیسی که نگذاشتند اتفاقات مشهد تکرار شود ممنونم.

ب
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۱/۲۲ ۲۱:۱۳
خاک .......... (385759)
۱۴۰۱/۰۱/۲۲ ۲۱:۲۲
این هم از مدیر مسئول روزنامه اصلاح طلب (385760)
۱۴۰۱/۰۱/۲۲ ۲۲:۲۵
... یک یکشون (385762)
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ ۰۵:۲۸
نشون میده که اقای دایی نظر شخصی خودش را گفته من که حاضرم دست هر کس حقی بر گردن داشته باشه ببوسم ، هیچ ایرادی هم نداره (385765)
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ ۱۸:۱۸
بله درست میفرمایی اما از روی چاپلوسی.............. و هر کسی هم لیلقت بوسیدن دستش را نداره بخصوص ....... (385792)
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ ۰۸:۳۴
ح. ش. چیکار کرد. اونم بوسید ؟ (385767)
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ ۰۹:۳۶
خاک ... (385769)
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ ۱۰:۴۳
از علایم بیری است (385770)
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ ۱۴:۳۴
اصلاح طلب یعنی دستبوس! (385781)
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ ۱۷:۰۶
ابشان همین است میبوسد،اما............. (385789)
عبدالرضا غیایی شاملو
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۱/۲۵ ۰۵:۴۸
با اینکه بعنوان یک شهروند در این مدت به جناب رئیسی برای گرانی ها انتقادات زیادی دارم اما در این مورد ایشان به بهترین شکل ممکن رفتار کرد از یک طرف اجازه ناد که اون آقا دستش رو ببوسه و از طرف دیگر آقای رییسی یه جورایی خیلی سریع با رفتاری متناسب و موئدبانه اجازه نداد که اون آقا بیشتر از این شخصیت خودش رو زیر سوال ببره و جلوی دیگران خراب بشه، اما در مورد اون آقا که لباس روحانی به تن داشت اولین چیزی که به هر مسلمانی یاد میدهند این است که تنها در مقابل خداوند سر تعظیم و بندگی فرود آورید. یاعلی (385841)