کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

امروز پایان مهلت ثبت‌نام درکنکور ارشد پزشکی

23 فروردين 1401 ساعت 12:54


گروه جامعه: مهلت ثبت‌نام داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ امروز سه‌شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ پایان می‌یابد.به گزارش ایلنا،‌ آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در روزهای ۵ و ۶ خردادماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.
 

با توجه به درخواست داوطلبان، فرصت مجدد ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ آغاز شده است و داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز ۲۳ فروردین فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.ثبت‌نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir انجام می شود.

هزینه ثبت نام در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ برای هر نوبت امتحانی مبلغ یک میلیون و ۲۵۰ هزار ریال (۱۲۵ هزار تومان) و مبلغ ۱۲ هزار ریال (هزار و ۲۰۰ تومان) جهت ارسال پیام کوتاه آزمون است.هر داوطلب می تواند باتوجه به مدرک کارشناسی (و یا بالاتر)بر اساس جداول موجود در دفترچه راهنمای پذیرش در دو رشته(یا مجموعه) امتحانی از دو نوبت متفاوت شرکت کند.

داوطلب باید هزینه ثبت نام را به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی پرداخت کند. داوطلبانی که پیش از این ثبت نام کرده اند می توانند اطلاعات فرم ثبت نام و مدارک را ویرایش کنند.افرادی که قبلاً کد پیگیری پرداخت موفقیت آمیز را دریافت کرده‌اند طی نوبت اول موفق به ثبت نام نشده بودند، در زمان تمدید، مطابق بند ۳-۲ صفحه ۲۸ دفترچه راهنمای ثبت نام با وارد کردن کد ملی بقیه مراحل را انجام دهند. افرادی که کد رهگیری را فراموش کرده اند و یا کد را دریافت نکرده اند نیز می توانند در این مرحله اقدام کنند.

پس از اتمام ثبت نام و ویرایش، به هیچ عنوان اطلاعات ثبت نام، رشته امتحانی و حوزه امتحانی تغییر نخواهد کرد. در طول مدت زمان ثبت نام، تصحیح و ویرایش اطلاعات ثبت شده (بجز کد ملی) امکانپذیر است.در صورتی که بر اساس صلاحدید مراجع تصمیم گیرنده، مقرر شود تا ثبت نام مجدد جهت افرادی که موفق به ثبت نام در زمان تعیین شده در جدول زمانبندی نشده اند، مطابق با مصوبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ هیئت وزیران هزینه ثبت نام متاخرین، مبلغ یک میلیون و ۶۸۰ هزار ریال (۱۶۸ هزار تومان) و مبلغ ۱۲ هزار ریال (هزار و ۲۰۰ تومان) جهت ارسال پیام کوتاه آزمون است.


کد مطلب: 331002

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/331002/امروز-پایان-مهلت-ثبت-نام-درکنکور-ارشد-پزشکی

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir