به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۲۲:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۳۳۱۰۱۴

نویسنده پرفروش کتاب کودک درگذشت

نویسنده پرفروش کتاب کودک درگذشت
گروه فرهنگی: «پاتریشیا مک لاکلن»‌ نویسنده پرفروش کتاب کودک درگذشت.به گزارش ایسنا، «پاتریشیا مک‌ لاکلن»‌ نویسنده آمریکایی تحسین‌شده کتاب کودک که کتاب پرفروش «سارا،‌ ساده و بلندبالا»‌ را خلق کرده است در ۳۱ مارس در خانه‌اش واقع در ماساچوست در سن ۸۴ سالگی درگذشت.
 
درگذشت این نویسنده توسط پسر او تایید شده اما علت درگذشت او اعلام نشده است.کتاب پرفروش «سارا،‌ ساده و بلندبالا»‌ به داستان زندگی مردی به نام «جیکوب ویتینگ» می‌پردازد؛ کشاورزی که پس از درگذشت همسرش حین وضع حمل سعی دارد کودکانش را بزرگ کند. زنی به نام «سارا»‌ آگهی او در روزنامه برای پیدا کردن همسر و مادر جدید خانواده را پاسخ می‌دهد و به شهر این مرد سفر می‌کند تا به خانواده آن‌ها بپیوندد. میلیون‌ها نسخه از این کتاب فروخته شد و این کتاب برای «مک لاکلن»‌ جایزه «مدال نیوبری»‌ مختص ادبیات کودکان را به ارمغان آورد.

«مک‌لاکلن» در گفت‌وگو با «تایم» گفته این کتاب را با الهام از رویدادی در تاریخچه خانوادگی‌اش نوشته است.فعالیت ادبی «مک لاکلن» با نگارش چهار کتاب دیگر به عنوان مجموعه «سارا،‌ ساده و بلندبالا»‌ ادامه پیدا کرد.آثار این نویسنده اغلب حول موضوع خانواده و مسائل دشوار بوده است. کتاب دیگر او با عنوان «صحبت‌های پدرم»‌ در سال ۲۰۱۸ منتشر شد که داستان خواهران و برادرانی را روایت می‌کند که پس از درگذشت پدرشان در یک پناهگاه حیوانات به عنوان داوطلب مشغول به کار می‌شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *