به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ ساعت ۱۴:۰۹
کد مطلب : ۳۳۳۳۷۴

آغاز غربالگری گسترده ویروس کرونا در پکن

آغاز غربالگری گسترده ویروس کرونا در پکن
گروه جامعه: با افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹، مقامات پکن غربالگری گسترده کرونا را برای میلیون‌ها نفر از ساکنان این شهر آغاز کردند.به گزارش ایسنا، طی روزهای اخیر در منطقه چائویانگ در پکن ۲۶ مورد جدید ابتلا به کروناویروس گزارش شد که از زمان شیوع اخیر بیماری بالاترین آمار در پکن بوده است.
 
با وجود تضمین دولت مبنی بر تامین نیازهای غذایی، صف‌های طولانی در بیرون از سوپرمارکت‌ها و مغازه‌ها تشکیل شده است چرا که این نگرانی وجود دارد پکن نیز ممکن است با وضعیتی مشابه با آنچه در شانگهای رخ داده، روبرو شود.طبق اطلاعیه تیم پیشگیری از بیماری، تمامی ۳.۵ میلیون نفر از ساکنان منطقه چائویانگ تحت سه دور غربالگری گسترده قرار خواهند گرفت.

این خبر باعث نگرانی ساکنان این منطقه برای تامین لوازم ضروری و مایحتاج خود شده است و تصاویر منتشر شده در رسانه های محلی حاکی از آن است که قفسه سوپرمارکت ها خالی از کالا و صف های طولانی خرید تشکیل شده است.
برچسب ها: ویروس کرونا چین
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *