به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ ساعت ۱۸:۵۵
کد مطلب : ۳۳۴۴۵۰

آماده‌باش اون برای حمله هسته‌ای

آماده‌باش اون  برای حمله هسته‌ای
گروه بین الملل: رهبر کره شمالی بر آمادگی این کشور برای حمله هسته‌ای پیش‌دستانه به دشمنان این کشور تأکید کرده است.
 «کیم جونگ اون»، بر نیاز این کشور به تقویت قدرت نظامی به منظور رفع تهدید هسته‌ای به حمله پیش‌دستانه از سوی کشور‌های متخاصم تأکید کرد.وی در دیدار با فرمانده ارتش جمهوری خلق کره که سازماندهی رژه روز ارتش این کشور در دوشنبه هفته گذشته را به عهده داشت بر این مسئله تأکید کرد.در این جلسه معاون رئیس کمیسیون مرکزی ارتش حزب خلق و مقامات ارشد دیگری نیز حضور داشتند.کیم جونگ اون بر خواست کمیته مرکزی بر حفظ برتری قاطع نیرو‌های مسلح این کشور، توسعه مستمر ارتش و نقش بر آب کردن تلاش‌های دشمن تأکید کرد.
 کیم جونگ اون،  پس از رژه عظیم  از نوگرایی و دلاوری نیرو‌های مسلح این کشور تقدیر کرده است.کیم جونگ اون، از ارتش این کشور خواسته تا قدرت خود را به هر شکل ممکن برای نابودی دشمن تقویت کنند.در حالی که تصاویر ماهواره‌ای حاکی از افزایش آماده‌سازی کره شمالی برای یک آزمایش هسته‌ای احتمالی است، کیم جونگ اون خطاب به سربازان کره‌ای این اظهارات را مطرح کرد.


 
برچسب ها: کره شمالی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *