کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حدادی: انشالله که استقلال قهرمان لیگ می‌شود

12 ارديبهشت 1401 ساعت 1:33

گروه ورزشی: ستاره بسکتبال ایران ابراز امیدواری کرد که تیم استقلال بتواند در لیگ برتر فوتبال قهرمان شود.


حامد حدادی ستاره باتجربه بسکتبال ایران که امشب تماشاگر فینال لیگ بسکتبال بود، درباره مسابقه گفت: بازی خیلی خوبی بود؛ ذوب‌آهن خیلی خوب بازی کرد و کوارتر سوم توانستند به بازی برگردند و کوارتر چهارم هم روند خوب خود را حفظ کردند اما پری پتی شوت‌های خود را حرفه‌ای برای شهرداری گرگان گل کرد و اینجا نشان می‌دهد که سطح بازیکن حرفه‌ای چقدر مثمرثمر در بازی است و فکر می‌کنم دو تیم قابل احترام هستند. تیم ذوب‌آهن بدون بازیکن خارجی به فینال آمد.
حدادی در واکنش به حضور تماشاگران گفت: تعداد تماشاگران گرگانی بیشتر بود، ذوبی‌ها هم تماشاگر آورده بودند اما در کل اگر با تماشاگر به‌صورت رفت و برگشتی در اصفهان و گرگان برگزار می‌شد؛ بهتر بود و حساسیت بازی بیشتر می‌شد؛ اما اینجا هم برگزار می‌شد و اگر در سالن 12 هزار نفری برگزار می‌شد بهتر بود البته که در آنجا روی کف‌پوش بازیکنان نمی‌توانند بازی کنند و فکر می‌کنم مشکل باشد. اینجا هم البته میزبانی خیلی خوب بود.
او درباره‌ وضعیت جسمانی خود توضیح داد: من الان مشغول آب‌درمانی و رهایی از مصدومیت هستم؛ سعی می‌کنم که خودم را به اردوی تیم ملی در اول خرداد برسانم و تلاش می‌کنیم تا جایی که می‌توانیم در خدمت تیم ملی باشیم.
حدادی در واکنش به شرایط لیگ فوتبال و وضعیت استقلال در راه قهرمانی لیگ گفت: اول از همه آرزوی موفقیت برای تیم فولاد در بازی‌های آسیایی دارم و به بچه‌های سپاهان خسته نباشید می‌گویم؛ پیش‌بینی فوتبال سخت است، البته باید به تیم نساجی هم تبریک بگویم، در موقع فیزیوتراپی مسعود شجاعی و بقیه بازیکنان‌شان می‌آمدند و کل‌کل می‌کردیم و اذیت‌شان می‌کردم اما به آن‌ها تبریک می‌گویم. به‌عنوان طرفدار استقلال دوست دارم قهرمان شود و مهم این است که 6 بازی را با قدرت ادامه بدهند و الان به عارف غلامی هم گفتم که انشالله قهرمان شوید.


کد مطلب: 334465

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/334465/حدادی-انشالله-استقلال-قهرمان-لیگ-می-شود

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir