به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : ۳۳۴۵۶۹

مطهری یا ژستد؟ انتخاب ویژه مجیدی مقابل سپاهان

گروه ورزشی: مهاجم نوک آبی پوشان در بازی حساس با سپاهان هنوز مشخص نشده است.
مطهری یا ژستد؟ انتخاب ویژه مجیدی مقابل سپاهان
 استقلال در فصل جاری لیگ برتر در خط حمله مهاجمان پرتعدادی را در اختیار داشته و همین موضوع سبب شده تا به برخی بازیکنان کمتر بازی برسد.
در هفته های گذشته فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در ترکیب تیمش به خصوص در خط حمله تغییراتی را ایجادکرده است. او بعد از آنکه در دربی پایتخت مقابل پرسپولیس از ارسلان مطهری به عنوان یار فیکس استفاده کرد، مقابل پیکان رودی ژستد را به عنوان مهاجم نوک معرفی کرد. جالب اینکه در بازی با نساجی در جام حذفی هیچ کدام از این دو بازیکن فیکس نبودندوترکیب طوری بود که اینطور به نظر می آمد تیم بدون مهاجم بازی می کند!
حالا در تعطیلات لیگ برتر و در بازی های تدارکاتی فرهاد مجیدی همه بازیکنان تیمش را به زمین فرستاده و آنها را تست کرده است. ژستد و مطهری دو مهاجم اصلی آبی پوشان در بازی های تدارکاتی عملکرد خوبی داشتند و چند گل نیز به ثمر رساندند.
انگیزه بالای این دو بازیکن برای حضور در ترکیب اصلی مقابل سپاهان سرمربی استقلال را در شرایطی قرار داده که باید یک انتخاب خاص برای نوک خط حمله تیمش در اصفهان داشته باشد.
باید منتظر ماند و دید در مسابقه ای که از ساعت 18:30 روز چهارشنبه در اصفهان شروع می شود، در نهایت کدام بازیکن در خط حمله آبی پوشان به میدان خواهد رفت.
برچسب ها: باشگاه استقلال