به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۹:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب : ۳۳۵۰۳۴

ویرایش توییت‌ها بزودی امکان‌پذیر می‌شود

ویرایش توییت‌ها بزودی امکان‌پذیر می‌شود
گروه فناوری:  شبکه اجتماعی «توییتر» از آزمایش قابلیت جدیدی برای وبلاگ نویسی با نام «حلقه توییتر» خبر داد. همچنین اکانت رسمی این سایت در خاورمیانه با عنوان "توییتر MENA" منتشر و نوشت: «آیا گاهی اوقات می‌خواهید فقط برای افراد خاصی توییت کنید؟ ما اکنون در حال آزمایش ویژگی Twitter Circle هستیم که به شما امکان می‌دهد 150 نفر را به حلقه خود اضافه کنید و توییت شما منحصر به آن افراد باشد.»

توییتر تاریخ راه اندازی این ویژگی جدید یا کشورهایی که تاکنون این ویژگی را در آنها آزمایش کرده است را اعلام نکرد. جین مانچون وانگ، وبلاگ نویس متخصص در اخبار فناوری، در توییتی به همراه یک کلیپ ویدیویی اعلام کرد که گنجاندن قابلیت ویرایش توییت‌ها نیز به زودی در توییتر قرار خواهد گرفت. وانگ اشاره کرد که کاربران می‌توانند به سادگی روی منوی کنار پست کلیک کنند، و سپس یا توییت را حذف یا برخی از اشتباهات املایی را ویرایش کنند.
 
بر اساس گزارش نیویورک پست، این ویژگی جدید احتمالاً برای اولین بار در اواخر سال جاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت. از ماه گذشته، ایلان ماسک، میلیاردر آمریکایی، پس از خرید این شرکت یک در معامله 44 میلیارد دلاری، در مورد مجموعه‌ای از تغییراتی که ممکن است در "پرنده آبی" ایجاد کند صحبت کرده است تا بتواند این پلتفرم مهم را با اضافه کردن ویژگی‌های جدید بهبود بخشد.
برچسب ها: توییتر