به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ ساعت ۱۵:۰۹
کد مطلب : ۳۳۵۲۲۸
گوش گیتاریست آبی‌ها خونریزی نکرده بود!

ارسلان با تتوی جدید؛ باور فرهاد تغییر می‌کند؟

گروه ورزشی: تعویض طلایی فرهاد مجیدی در طول فصل امیدوار است بازی‌های هفته‌های آخر را از داخل زمین آغاز کند.
ارسلان با تتوی جدید؛ باور فرهاد تغییر می‌کند؟
 مهاجم آبی ها که با گلهای پرتعدادش به پرسپولیس و شادی گل منحصربه‌فردش محبوبیت زیادی در نزد هواداران استقلال دارد، در حالی این روزها با یک تتو جدید روی گردنش دیده می شود که تصاویر ابتدایی گرفته شده از او در جلسات تمرینی این گمان را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کرد که خونریزی گوش او روی گردنش راه گرفته است!
ارسلان مطهری که همواره با درخشش و تاثیرگذاری روی گل های استقلال بعد از ورودش به زمین به عنوان یار تعویضی در دل استقلالی‌ها جا باز کرده است، در دیدار برابر سپاهان هم به عنوان جانشین وارد زمین شد و اتفاقا عملکرد خوبی داشت و فرهاد مجیدی هم در نشست خبری بعد از مسابقه به تمجید از او پرداخت.
ارسلان که پیشتر هم با تتوهای خود سوژه عکاسان و خبرنگاران شده بود این بار روی گردنش یک کلمه انگلیسی را تتو کرده است: believe

کلمه‌ای که معادل فارسی باور است. درحالیکه در ۵ هفته پایانی لیگ برتر به قول معروف دروازه های زمین کوچک تر می شود و گلزنی سخت تر، ارسلان مطهری می‌تواند عصای دست فرهاد در باز کردن دروازه حریفان باشد. او هر بار که به زمین آمده و موثر ظاهر شده در نشست های بعد از بازی سوژه سوال کردن از فرهاد مجیدی بوده است و فرهاد هر بار با تمجید از او نشان داده اعتقاد خاصی به مهاجم اش دارد. اما احتمالاً آنچه مطلوب ارسلان و هواداران استقلال است حضور ثابت در ترکیب ۱۱ نفره استقلال است. موضوعی که اتفاقاً نیازمند ایمان داشتن فرهاد مجیدی به کیفیت ارسلان برای حضور فیکس است. باید منتظر بمانیم و ببینیم در ۵ هفته پایانی آیا قرعه حضور در ترکیب اصلی استقلال به نام ارسلان می‌افتد یا خیر؟
تصاویر: امیرحسین خیرخواه
برچسب ها: ارسلان مطهری