به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ ساعت ۱۴:۳۵
کد مطلب : ۳۳۵۳۹۲

حسین‌پور: مجوز حذف ارز ترجیحی مشروط بود

حسین‌پور: مجوز حذف ارز ترجیحی مشروط بود
گروه سیاسی: نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس در انتقاد از حذف ارز ترجیحی و گرانی کالاهای اساسی گفت: سفره‌های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد. مجوز حذف ارز ترجیحی مجوزی مشروط بود.به گزارش ایسنا، کمال حسین پور در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی گفت: موج های متعدد گرانی نفس مردم کشور را بریده است. گرانی مسکن بیداد می‌کند. افزایش افسارگسیخته اجاره‌بها مستاجران را مستأصل و بسیاری از آنها را روانه حاشیه شهرها کرده است. کالاهای اساسی از جمله ماکارونی، نان و روغن به عنوان خوراک طبقه پایین جامعه کمیاب و نایاب شده و یا با چند برابر قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد.
 
سفره‌های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد
مجوز حذف ارز ترجیحی مجوزی مشروط بود

 نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس در انتقاد از حذف ارز ترجیحی گفت: مسئولان دولتی کجا هستند و چه اقدامی می کنند؟ دولت به این موضوع توجه کند که مجوز حذف ارز ترجیحی مجوزی مشروط بوده است. مردم از این گرانی‌های افسارگسیخته در رنج و سختی هستند و از وعده و وعید خسته شده‌اند. مردم فقیر هر روز فقیرتر شده و سفره‌های آنها کوچک‌تر می‌شود. بسیاری از خانواده‌ها به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی در معرض آسیب جدی قرار گرفته‌اند. وضعیت فعلی کنترل قیمت‌ها به هیچ وجه قابل قبول نیست. این وضعیت در شأن دولت و مجلس نیست،. به مسئولان دولتی تذکر می‌دهم که هر چه سریعتر به این موضوع ورود کنند. چرا که سفره‌های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *