به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب : ۳۳۵۵۲۷

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن
گروه ورزشی:یحیی گل‌محمدی برای دیدار با ذوب‌آهن کار سختی برای انتخاب ترکیب داشته است.برای این بازی حساس مهم‌ترین نکته بازگشت مهدی ترابی و حضور سیامک نعمتی و وحید امیری در فهرست پرسپولیس است که باعث شده تا این تیم با شرایطی بهتر نسبت به دیدار قبلی پای به اصفهان بگذارد.
 
به جز عیسی آل‌کثیر که همچنان درگیر عمل جراحی زانوی خود است، پرسپولیس فرشاد فرجی و امید عالیشاه را نیز در اختیار نخواهد داشت.با این حال به نظر نمی‌رسد یحیی در تقابل با سبزپوشان اصفهانی تغییرات زیادی را در ترکیب تیمش اعمال کند.برای دیدار با ذوب آهن یحیی دست باز روی نیمکت دارد و تیمش را آماده جدال با ذوب آهن کرده است. او از بین این ۹ بازیکن می‌تواند پنج نفر را به میدان بفرستد که باتوجه به روند بازی این بازیکنان را انتخاب خواهد کرد.
ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار ذوب آهن:
حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، رامین رضاییان،سعید آقایی، میلاد سرلک، رضا اسدی، احسان پهلوان، شرزود تمیروف، حامد پاکدل، مهدی ترابی
برچسب ها: پرسپولیس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *