به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۶
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ساعت ۱۰:۴۰
کد مطلب : ۳۳۵۷۲۹

فردا بیشتر مناطق ایران درگیر گرد و خاک می‌شوند

فردا بیشتر مناطق ایران درگیر گرد و خاک می‌شوند
گروه جامعه: کارشناس هواشناسی کشور از نفوذ بیشتر گرد و خاک به داخل ایران از فردا خبر داد. محمد اصغری کارشناس سازمان هواشناسی امروز (سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت) در برنامه صبح امروز تلویزیون گفت: کماکان ۲ پدیده در کشور با هم درگیرند؛ یکی گرد و خاک است و دیگری بارش باران و وزش باد. 
 
وی افزود: امروز در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، همدان، مرکزی، لرستان، البرز، زنجان، قزوین شاهد بارش باران خواهیم بود. اصغری با تاکید بر اینکه بارش‌ها در تهران بیشتر در ارتفاعات و دامنه‌های البرز رخ خواهد داد، گفت: فردا نیز تقریبا همین شرایط را درخصوص بارندگی خواهیم داشت.
 
وی با اشاره به اینکه درخصوص سیل هشدار داده شده است، بیان کرد: در استان اردبیل شهرهای مشکین‌شهر، سرعین، خلخال، بیله‌سوار، نمین و... سیل‌خیز هستند. همچنین در شمال شرق کشور در استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی شرایط برای بارش‌هایی که در حد جاری شدن روان‌آب است، وجود دارد. 
این کارشناس هواشناسی اظهار کرد: همچنین، وزش باد را در جنوب و جنوب شرق کشور خواهیم داشت. از دیروز مشابه بادهای ۱۲۰ روزه سیستان در این استان از دیروز آغاز شده است و تا فردا (چهارشنبه) ادامه دارد.
برچسب ها: هواشناسی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *