به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ساعت ۱۲:۰۶
کد مطلب : ۳۳۵۷۵۸

بازیگرجوان سریال‌های طنز:خبر مرگم دروغ است

بازیگرجوان سریال‌های طنز:خبر مرگم دروغ است
گروه فرهنگی: اشکان اشتیاق، بازیگر سریال‌های طنزی، چون «زیر آسمان شهر» در واکنش به شایعه درگذشتش گفت زنده و در راه رفتن به برنامه «خندوانه» است.به گزارش تسنیم، چندی پیش با داغ شدن ماجرای سایت‌های شرط‌بندی و مهاجرت یکی از خوانندگان، اشکان اشتیاق و شایعه مهاجرتش نیز سوژه شدند. اکنون یک استوری، دوباره برای این بازیگر حاشیه درست کرده است. متنی که کنایه از بیماری یا مرگِ او دارد.
 
او با رد این شایعه اعلام کرد: «من زنده‌ام و مشکلی هم ندارم. حتی جالب است بدانید که در راهِ رفتن به «خندوانه» ام.»بازیگری که از «زیر آسمان شهر» گرفته تا «زوج یا فرد» و «دردسر‌های عظیم» و حتی «سه در چهار» کارنامه قابل قبولی در عرصه کار‌های طنز تلویزیونی دارد و چندی پیش سریالِ «پلاک ۱۳» را روی آنتن داشت، درباره کار‌های جدیدش هم گفت: «انعقاد قرارداد با یک سریالِ وی‌اودی به نامِ «عروس هلندی» باعث شد تا سریال جدید مسعود ده‌نمکی را از دست بدهم. من از این سریال و رفتارِ غیرحرفه‌ای‌اش به حراستِ وزارت ارشاد شکایت کرده‌ام. چرا که با من و خیلی از بازیگرانِ دیگر قرارداد بسته‌اند، اما گویا مجوز نداشته‌اند.»احتمالاً به تعبیرِ خود اشکان اشتیاق، پرکار نبودن مثلِ گذشته، گاهی شایعه مهاجرت از ایران و گاهی هم درگذشت و بیماری را به دنبال دارد.
برچسب ها: اشکان اشتیاق
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *