به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۰:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۳۳۵۷۹۸
پایان تلخ فصل برای ملی‌پوش پرسپولیس

وحید امیری امروز عمل جراحی می‌کند

گروه ورزشی: ملی‌پوش پرسپولیس ساعاتی دیگر تحت عمل جراحی دیسک کمر قرار خواهد گرفت و به این شکل فصل برای او به تلخ‌ترین شکل ممکن پایان یافت.
وحید امیری امروز عمل جراحی می‌کند
وحید امیری که روز گذشته به عنوان بازیکن تعویضی جای سعید آقایی را گرفت و در دقایق پایانی به شکلی دردناک از زمین خارج شد، حالا خود را آماده عمل جراحی می‌کند.
امیری شب گذشته به حدی دچار آسیب دیدگی شد که با آمبولانس ورزشگاه فولادشهر را ترک کرد و در حالی که ابتدا قرار بود با آمبولانس به تهران برود، در نهایت راهی فرودگاه شد تا به سختی با هواپیما به تهران برود.
ساعتی بعد پزشک پرسپولیس اعلام کرد که این بازیکن حتی نمی‌تواند از جایش بلند شود تا هواداران بیش از پیش نگران او شوند.وحید امیری پس از خروج سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس بود اما نتوانست بازی را به پایان برساند.
حالا خبرها حاکی از آن است که وحید امیری امروز کمر خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد تا عمل دیسک را انجام دهد و به این ترتیب حداقل سه تا شش ماه دور از میادین خواهد بود. پس از آن نیز برای بازگشت به فوتبال حرفه‌ای دوره‌ای را باید پشت سر بگذارد.
به این ترتیب فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ برای ستاره پرسپولیس به پایان می‌رسد و حالا او باید امیدوار باشد که تا پیش از آبان به فوتبال برگردد تا برای جام جهانی آماده شود.مصدومیت دردناک امیری باعث شد تا فصل برای او به پایان برسد.شب گذشته امیری با آمبولانس ورزشگاه را ترک کرد و به تهران رفت؛ او امروز جراحی خواهد شد.
برچسب ها: وحید امیری