به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۰:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ساعت ۱۳:۱۱
کد مطلب : ۳۳۵۸۰۱

پیشنهاد عجیب ویلا؛ انتقال کوتینو با 15 میلیون یورو

گروه ورزشی: باشگاه استون ویلا امیدوار است که بتواند فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی، را با قیمت کمتر از آنچه با بارسا به توافق رسیده بود حفظ کند.
پیشنهاد عجیب ویلا؛ انتقال کوتینو با 15 میلیون یورو
استیون جرارد این هفته در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد که خواهان ادامه حضور کوتینیو در این تیم در فصل آینده است. 
این بازیکن برزیلی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به صورت قرضی از بارسلونا به جمع بازیکنان این تیم ملحق شده، عملکرد بسیار خوبی را در لیگ برتر به نمایش گذاشته و تا به حال موفق شده چهار گل به ثمر برساند و سه پاس گل نیز برای هم تیمی‌هایش ارسال کند. 
توافق اولیه آنها با این باشگاه اسپانیایی بند خرید دائمی در پایان فصل داشت که مبلغ مورد توافق دو طرف برای انجام این انتقال 35 میلیون یورو بود. 
 


با این حال روزنامه انگلیسی دیلی میل مدعی شده که مدیران باشگاه استون ویلا پیشنهاد اولیه‌ای به ارزش 15 میلیون یورو برای باشگاه بارسلونا ارسال کرده‌اند اما این مبلغ هنوز از سوی بارسا پذیرفته نشده و مذاکرات برای انتقال کوتینیو همچنان ادامه داد. 
این روزنامه همچنین خبر داده که اختلاف قیمت مدنظر این دو باشگاه چندان زیاد نیست و بارسا امیدوار است که بتواند با مبلغی نزدیک به یک میلیون یورو بیشتر، یعنی 16 میلیون یورو این بازیکن را به فروش برساند. 
یکی از دلایل اصلی بارسا برای پذیرش این مبلغ نسبتا ناچیز برای فروش کوتینیو این است که آنها مایل هستند از شر دستمزد بالای این بازیکن برای فصل آینده خلاص شده و شرایط خود را برای جذب بازیکنان جدید با توجه به محدودیت تعیین شده از سوی سازمان لالیگا بهبود ببخشند و به همین دلیل احتمال این که این انتقال با مبلغ مدنظر استون ویلا در پایان فصل جاری انجام شود بسیار زیاد است.
برچسب ها: فیلیپ کوتینیو