به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ساعت ۱۳:۲۳
کد مطلب : ۳۳۵۸۱۱

لیگ NBA؛ باکس مغلوب سلتیکس شد

گروه ورزشی: تیم‌های بسکتبال گلدن استیت وریرز و بوستون سلتیکس در سری نیمه‌نهایی کنفرانس‌های غرب و شرق لیگ NBA مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.
لیگ NBA؛ باکس مغلوب سلتیکس شد
 به نقل از تسنیم، تیم بوستون سلتیکس در بازی چهارم از سری نیمه‌نهایی کنفرانس شرق لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، میهمان میلواکی باکس بود و موفق شد حریف خود را 116 بر 108 شکست دهد.
جیسون تیتوم با 30 امتیاز و 13 ریباند، ستاره بوستون بود و ال هافورد نیز 30 امتیاز و 8 ریباند دیگر برای این تیم داشت. بوستون در این بازی تنها از 3 بازیکن تعویضی استفاده کرد. یانیس آنتتوکمپو، ستاره یونانی باکس یا 34 امتیاز و 18 ریباند، بهترین بازیکن تیمش بود. دو تیم در بازی‌شماری، 2 بر 2 هستند.
در بازی چهارم سری نیمه‌نهایی کنفرانس غرب، تیم گلدن استیت وریرز در حضور 18064 تماشاگر سالن چیس سنتر، میزبان ممفیس گریزلیز بود و با نتیجه 101 بر 98 به پیروزی رسید تا در بازی شماری 3 بر یک پیش بیفتد.
استیفن کری 32 امتیاز برای گلدن استیت و جرن جکسون 21 امتیاز برای ممفیس کسب کردند. جا مورانت، ستاره جوان ممفیس در این دیدار به دلیل مصدومیت غایب بود.
استیفن کری، ستاره وریرز در پایان این بازی، نخستین بازیکن تاریخ NBA لقب گرفت که در مرحله پلی‌‌آف لیگ، موفق به ثمر رساندن 500 پرتاب 3 امتیازی شده است.
برچسب ها: بسکتبال NBA