به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۳۳۵۸۲۳
عکس جالب از لحظه خاص بازی

فرهاد و وریا در یک دیوانگی دو نفره !

گروه ورزشی: رابطه بین فرهاد مجیدی و وریا غفوری یکی از عجیب ترین روابط بین سرمربیان و کاپیتان های تاریخ استقلال است.
فرهاد و وریا در یک دیوانگی دو نفره !
وقتی در فصل گذشته و پیش از بازی نساجی زمزمه‌هایی مبنی بر اختلاف فرهاد مجیدی و وریا غفوری به گوش می رسید انتخاب کاپیتان غفوری برای شادی بعد از گل پریدن در آغوش سرمربی بود. صحنه ای که هواداران آبی را حسابی به وجد آورد و خیال آنها را از رابطه گرم بین  دو رکن کلیدی تیم‌شان راحت کرد.
با شروع فصل جدید وریا همان ارتباط تنگاتنگ را با سرمربی محبوب تیم حفظ کرد تا اینکه یک اختلاف کوچک در تمرین استقلال جرقه تنش بین فرهاد و وریا را زد.
با میانداری باشگاه خیلی زود این اختلاف به پایان رسید تا انگیزه های فرهاد برای دیدن جام قهرمانی روی دستان کاپیتان تیمش بیش از پیش او را به سمت موفقیت سوق دهد.
فرهاد که در زمان بازیگری هم یکی از جذاب ترین سوژه های عکاسان بعد از گل بود دیشب هم بعد از گل برتری تیمش که تقریباً راه قهرمانی را بسیار کوتاه کرد سر از پا نشناخت اما شادی او یک همراه ویژه داشت؛ کاپیتان وریا غفوریبازیکن محبوب هواداران که اتفاقا خود فرهاد هم علاقه خاصی به او دارد جای بهزاد غلامپور را گرفت و در شادی پس از گل مجیدی با او شریک شد. حس‌ و حال دوست‌داشتنی‌ای که بین کاپیتان استقلال و سرمربی‌اش در این لحظات وجود داشت همه استقلالی‌ها را سر کیف می‌آورد. موضوعی که اتفاقا در فضای مجازی خوشحالی مضاعفی را برای هواداران استقلال به دنبال داشت تا آنها که کل مسابقات فصل را به امید محقق شدن آرزوی مجیدی در بالا رفتن جام قهرمانی روی دستان کاپیتان غفوری دنبال کردند از همیشه به دیدن این صحنه خوش بین تر شوند.
مجیدی که آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر با حضور او به عنوان کاپیتان رقم خورده امیدوار است هفته های باقیمانده را هم با نتایج پشت سر بگذارد که وریا اولین کاپیتان استقلال باشد که بعد از او دستش جام قهرمانی را لمس می کند مخصوصاً که اگر این جام طلایی رنگ باشد!