به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ساعت ۱۳:۵۹
کد مطلب : ۳۳۵۸۳۴

آریان پور: حواشی تغییر اقتصادی را کنترل کنید

آریان پور: حواشی تغییر اقتصادی را کنترل کنید
گروه سیاسی: نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور خواست تا تمامی پیامدهای احتمالی حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در بخش های دارو، آرد و نان، سوخت، صنعت، کشاورزی و مایحتاج اصلی مردم را دقیقا بررسی کنید و نگذارد بیش از این به مردم قشر ضعیف و متوسط فشار وارد شود.
 
به گزارش ایسنا، رضا آریان پور در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: همانگونه که برخی گفته اند ارز ۴۲۰۰ تومانی نه تنها پوست موزی است که دولت قبل زیر پای شما انداخته است، بلکه مثل استخوانی است که در گلوی دولت سیزدهم و ملت ایران گیر کرده است و اگر بخواهید آن را درآورید و یا فرو ببرید، مجروح می کند، لذا بر سر دوراهی سختی قرار گرفته اید.

وی افزود که ظاهرا دولت شما تصمیم جدی گرفته است که دست به تغییر اقتصادی بزرگ اقتصادی بزند و ارز ۴۲۰۰ تومانی که ۷۰ درصد منافع آن نصیب رانتخواران، اختلاسگران، دلالان و مردم کشورهای همسایه شده و فقط ۳۰ درصد آن در سفره مردم عادی جامعه وارد شده است را حذف یا پرداخت آن را هدفمند نماید.

دبیر دوم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در تذکر به دولت عنوان کرد: اگر در حین عمل جراحی بیمار بمیرد نمی توان آن را موفقیت آمیز دانست، لذا تمامی پیامدهای احتمالی حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در بخش های دارو، آرد و نان، سوخت، صنعت، کشاورزی و مایحتاج اصلی مردم را دقیقا بررسی کنید، حواشی آن را کنترل کرده و هزینه هایی که به مردم تحمیل می شود را مدیریت کرده و جبران نمایید و هر لحظه به مردم و مجلس گزارش داده و نگذارید بیش از این به مردم قشر ضعیف و متوسط فشار وارد شود.آریان پور خطاب به رئیس جمهور یادآور شد: شما اکنون رئیس قوه مجریه هستید و مهمترین شعار انتخاباتی شما فسادستیزی بوده است و قبل از آن نیز رئیس قوه قضائیه بوده اید.
برچسب ها: رضا آریان پور
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *