به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ساعت ۱۸:۳۱
کد مطلب : ۳۳۵۸۹۹

توسعه یک دستگاه پوشیدنی برای کنترل رژیم غذایی

توسعه یک دستگاه پوشیدنی برای کنترل رژیم غذایی
گروه علمی:یک دستگاه پوشیدنی برای توصیه به خرید مواد غذایی سالم، بر اساس تجزیه و تحلیل DNA کاربر، توسعه یافت.جالب است بدانید غذا‌هایی که ما می‌خوریم روی DNA ما تأثیر می‌گذارد. برنامه غذایی یک فرد ممکن است برای دیگری مناسب نباشد، به همین دلیل است که سالانه میلیون‌ها دلار در سراسر جهان برای سلامتی و تناسب اندام، سرمایه گذاری می‌شود.

در آخرین مورد از این نوع سرمایه گذاری ها، شرکت DnaNudge یک دستگاه پوشیدنی با نام DnaBand را توسعه داده است که می‌تواند به کاربر توصیه کند که چه چیزی بخرد و خریداران را از انتخاب مواد غذایی نامناسب بازدارد.مانند یک ردیاب تناسب اندام، DnaBand، تجزیه و تحلیل ژنتیکی فرد و غذا‌های انتخاب شده توسط او را در زمان حال انجام می‌دهد. برای استفاده از این دستگاه، تنها کاری که باید انجام شود این است که بارکد فروشگاه مواد غذایی یا کالای خوراکی اسکن شود.اگر محصول بر اساس تجزیه و تحلیل ژنتیکی، برای شما مناسب باشد، چراغ سبز و اگر محصول مناسب شما نباشد، چراغ قرمز دستگاه ظاهر می‌شود.

DnaBand شما را تشویق می‌کند که عادات غذایی و نوشیدنی سالم را در پیش بگیرید. به عنوان مثال، بر اساس DNA شما به شما می‌گوید که آیا خوردن شکلات برای شما مضر است یا خیر. برای توصیه مواد مغذی، تجزیه و تحلیل DNA با فعالیت‌های تناسب اندام در زمان حال، ترکیب می‌شود.
برچسب ها: رژيم غذايي