به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ساعت ۰۹:۰۲
کد مطلب : ۳۳۵۹۲۲

اگر این شرایط را داریدحمایت معیشتی نمی‌گیرید

اگر این شرایط را داریدحمایت معیشتی نمی‌گیرید
گروه اقتصادی: دوشنبه شب گذشته رییس جمهوری از پرداخت یارانه جدید برای مردم خبر داد؛ بر این اساس قرار شده بود برای دهک‌های یک تا سه، نفری ۴۰۰هزار تومان و برای دهک‌های چهار تا نهم، نفری ۳۰۰هزار تومان یارانه پرداخت شود.وزیر کشور هم گفت: مرغ، تخم‌مرغ، لبنیات و روغن اقلامی است که قیمت آن با هدفمند شدن یارانه‌ها و تغییر نحوه تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی تغییر پیدا خواهد کرد.ضمنا افرادی که به یارانه های اختصاص یافته اعتراض دارند، می توانند اعتراضات خودر را از طریق  hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند یا با مرکز پاسخگویی تلفنی آن وزارتخانه به شماره ارتباطی ۶۳۶۹-۰۲۱ تماس بگیرند.

همت قلی‌زاده، کارشناس اقتصادی درباره شرایط دریافت یارانه معیشتی نوشت: اگر حداقل یکی از شرایط زیر را دارید استحقاق دریافت کمک حمایت معیشتی نمی شوید.یعنی ۷۲ میلیون نفر (۲۳ میلیون سرپرست خانوار) که به حسابشان یارانه واریز شده هیچکدام از شرایط زیر را ندارند؟حتما شرایط رو نگاه کنید اعداد کمی عجیب و غریب است.

برچسب ها: یارانه
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۰:۰۳
اگر اینطور باشد که باید به قریب ۷۰میلیون تعلق نگیرد ، امروز کجای تهران ، شیراز ، مشهد ، اصفهان خانه کمتر هز یک میلیارد می توانی پیدا کنید؟ وقتی یک خودرو پراید ۲۰۰میلیون تومان است و هیچ خودرو ی دیگر زیر ۳۰۰میلیون نیست ، پس یارانه نباید به کسی بدهند ۔ (387236)
۱۴۰۱/۰۲/۲۲ ۰۰:۳۴
مگه خبر نداری داداش، خود حضرات در خانه های دولتی ساکن هستند و نه تنها اجاره خانه نمی دهند بلکه چون نیازی به خرید خانه ندارند از قیمت خانه هم خبر ندارند. خودشون با این وضعیت یارانه بگیرند (387271)
110
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۱:۱۸
خط فقر؟حقوق؟عدالت؟ (387241)
هم میهن
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۳:۳۳
سلام. یعنی همه این 23 میلیون خانوار کمتر از 8 میلیون درامد در ماه دارند؟؟؟
1- اگر چنین است، خوب مملکتی درست کردید که از 80میلیون جمعیت 72 میلیون فقیر هستند.
2- یا اکثر مردم اطلاعات غلط داده اند و شما هم هیچ کنترلی ندارید.
3- یا شما آمار نادرست می دهید. (387245)
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۴:۴۳
خوب الان قیمت اکثر فرغون های ایران خودور و سایپا نزدیک به 300 تومنه. یعنی همه دهک دهمی هستند (387250)
۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۵:۰۶
خیلی‌ها بیشتر از این دارند و یارانه بهشون تعلق گرفته(هر چند به نظرم اون کارخونه دارش هم باید یارنه بگیره، و بی نیازی به یارانه به کسی ربط نداره و خودش صلاح بدونه خرج فقرا میکنه) ولی به بنده که برای رضای خدا فقط از یارانه 45500 انصراف داده ام از همه یارانه ها کنار گذاشته شده ام. خدا رو خوش میاد.؟ بنده شکایت به خدا میبرم. محل کارم شهر دیگه هست. کلی کرایه ماشین و اجاره خونه میدم (387254)
مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۲۱:۵۰
لطفا از فرصت اعتراض استفاده بفرمایید.... (387268)