به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب : ۳۳۶۰۰۵

امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دستیاری

امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دستیاری
گروه جامعه: مهلت دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان چهل و نهمین دوره آزمون دستیار تخصصی پزشکی امروز ۲۱ اردیبهشت ماه پایان می‌یابد.به گزارش ایلنا، کارت ورود به جلسه چهل و نهمین دوره آزمون دستیار تخصصی پزشکی از ساعت ۱۸ روز دوشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir قابل دریافت بود و داوطلبان تا پایان وقت امروز می‌توانند کارت خود را دریافت کنند.

چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی ۱۴۰۱ فردا پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.ثبت‌نام برای شرکت در چهل و نهمین دوره آزمون دستیار تخصصی پزشکی از روز یکشنبه اول اسفند ماه سال گذشته از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی Sanjeshp.ir آغاز شد.بنا بر اعلام وزارت بهداشت و با توجه به مشکلات داوطلبان و شلوغی‌های اسفند ماه، از دوره چهل و نهم، آزمون در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. همچنین منابع آزمون دستیاری مشابه آزمون پیش کارورزی خواهد بود و منابع آزمون را هیات بورد تعیین کرده و وزارت بهداشت این منابع را اعلام می‌کند.
برچسب ها: آزمون دستیاری
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *