به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب : ۳۳۶۱۲۷
به نقل از مارکا؛

جانشین بنزما؛ بازیکنی که هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد

گروه ورزشی: باشگاه رئال مادرید نقشه جالبی را برای کیلیان امباپه در سر دارد.
جانشین بنزما؛ بازیکنی که هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد
باشگاه رئال مادرید به دنبال این بود که کیلیان امباپه و ارلینگ هالند را به شکل همزمان به‌خدمت بگیرد.‌ سران رئال مادرید تلاش خود را در این زمینه نیز انجام دادند اما موقعیت اقتصادی و حتی ورزشی باشگاه اجازه نداد تا لوس بلانکوس این کار را انجام دهد.
اما شاید سوالی که برای هواداران رئال مادرید وجود دارد به پست مهاجم نوک مربوط می شود. با توجه به عملکرد غیر قابل قبول ماریانو و یوویچ رئال مادرید در این پست نیاز به تقویت شدن دارد. ایده واضحی وجود دارد و آن هم این است که رئال یک بازیکن جوان پیدا کند که بتواند در کوتاه مدت در این زمینه به آنها کمک کند.

ایده مربیان و مدیران باشگاه رئال مادرید این است که بنزما یک بازیکن ثابت در ترکیب محسوب می‌شود اما در عین حال کیلیان امباپه نیز می‌تواند در مواقع لزوم به‌عنوان یک شماره 9 به میدان برود. ستاره کنونی پاری‌سن ژرمن از این مسئله آگاه است و به نظر نمی‌رسد که مشکلی با آن داشته باشد. 
این بدان معنا نیست که رئال مادرید به دنبال بازیکنی در بازار نیست که بتواند تفاوت ایجاد کند. آنها معتقدند که هیچ فوریتی وجود ندارد، وقتی هالند با سیتی تمام کرده، حالا آن‌ها باید به دنبال بهترین‌ها در آن پست باشند، اما بدون فراموش کردن آنچه در ترکیب فعلی وجود دارد. یعنی بدون عجله، اما بدون مکث. 

رئال مادرید برای فصل آینده وینیسیوس، بنزما و رودریگو را با جایگاه ثابتی در خط حمله در اختیار دارد. هازارد و مچ پای او یک علامت سوال هستند اما همه چیز نشان می‌دهد که این بازیکن بلژیکی با وجود مشکلات بدنی که برایش پیش آمده یک فصل دیگر ادامه خواهد داد. ماریانو و یوویچ جایی در برنامه فصل آینده رئال نخواهند داشت در حالی‌که ادامه دادن کار با مارکو آسنسیو که تا ژوئن 2023 قرارداد دارد نیز کاملا مبهم است.
این هدف رئال مادرید با نام‌هایی نظیر رائول دی توماس و بورخا مایورال که پیش از این نیز اخباری پیرامون بازگشت آنها وجود داشت، محقق نمی‌شود. در واقع رئال معتقد است که با آمدن امباپه و آمادگی کریم بنزما عجله‌ای برای خرید بازیکن در پست شماره 9 وجود ندارد. در حقیقت رئال به دنبال سرمایه‌گذاری برای آینده است نه زمان حال.
نامی که در ماه‌های اخیر بیشتر به گوش می‌رسد، نام پسری 15 ساله به نام اندریک است. این مهاجم جوان در پالمیراس بازی می‌کند و در حال حاضر انتقال او بسیار دشوار به نظر می‌رسد اما می‌تواند گزینه مناسبی برای آینده رئال مادرید باشد.

نام دیگری که در ماه‌های اخیر توجه‌ها را به خود جلب کرده، مهاجم دیگری از کارخانه بازیکن‌سازی بروسیا دورتموند است. موکوکو 17 ساله که با نگاهی به عملکرد او می‌توان متوجه شد که این بازیکن می‌تواند در آینده به یک ستاره بزرگ تبدیل شود. در واقع او فوتبالیستی است که از سن 12 سالگی در موردش صحبت می‌شود. گزینه‌های الماس‌گونه دیگری نیز وجود دارد که قطعاً رئال مادرید آنها را زیر نظر خواهد داشت تا بتواند اتفاق وینیسیوس و رودریگو را در مورد یک مهاجم نوک نیز تکرار کند.