به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ ساعت ۱۳:۰۳
کد مطلب : ۳۳۶۱۲۸

نگرانی بزرگ رئال مادرید؛ مصدومیت مدافع اسپانیایی

گروه ورزشی: دنی کارواخال مدافع راست اسپانیایی رئال مادرید دچار مصدومیت شده است.
نگرانی بزرگ رئال مادرید؛ مصدومیت مدافع اسپانیایی
رئال مادرید فصل بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد. آنها چندی پیش قهرمانی زودهنگام خود در رقابت‌های لالیگا را قطعی کردند. با این حال اوج کار شاگردان کارلو آنچلوتی در لیگ قهرمانان اروپا بود؛ جایی که آنها در سه دیدار برابر تیم‌های قدرتمند پاری‌سن ژرمن، چلسی و نهایتاً منچسترسیتی سه صعود دراماتیک و فوق‌العاده را رقم زدند تا یک بار دیگر مشخص شود که رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا جادو می‌کند.
یکی از بازیکنانی که در ابتدای فصل انتقادات زیادی نسبت به عملکرد او مطرح می‌شد مدافع راست اسپانیایی لوس بلانکوس یعنی دنی کارواخال بود. با این حال او رفته رفته توانست به فرم خوب خود بازگردد و در دیدارهای اخیر رئال مادرید یکی از بهترین بازیکنان تیم کارلو آنچلوتی بوده است و قطعاً سرمربی ایتالیایی برای بازی فینال نیز حساب ویژه‌ای روی کارواخال باز می‌کند.

با این حال شب گذشته کوپه یک خبر نگران کننده را درباره ستاره اسپانیایی رئال مادرید منتشر کرد. بر این اساس دنی کارواخال از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و به همین خاطر دیدار امشب رئال برابر لوانته را از دست داده است. همچنین حضور این بازیکن در بازی بعدی رئال برابر کادیز نیز در هاله‌ای از ابهام است. البته بعید به نظر می‌رسد که کارواخال مشکلی برای همراهی رئال در دیدار فینال لیگ قهرمانان مقابل لیورپول داشته باشد اما با این حال آسیب دیدگی او در این مقطع مهم باعث نگرانی کارلو آنچلوتی شده است.
برچسب ها: رئال مادرید