N_18_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][27] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_19_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][28] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> از عادی‌سازی روابط با پوتین خبری نیست - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب : ۳۳۶۲۲۶

از عادی‌سازی روابط با پوتین خبری نیست

از عادی‌سازی روابط با پوتین خبری نیست
گروه بین الملل: نخست‌وزیر انگلیس  گفت که نمی‌داند چگونه می‌توان روابط با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه را پس از حمله روسیه به اوکراین عادی‌سازی کرد.
 بوریس جانسون، در پاسخ به اینکه آیا ولادیمیر پوتین در صورت ندامت می‌تواند به صحنه جهانی بازگردد، گفت: "توبه و ندامت اکنون برای ولادیمیر پوتین بسیار دشوار خواهد بود... فکر می‌کنم هیچ چیز غیرممکن نیست، اما فکر کنم این به سن من قد ندهد که ببینم چگونه می‌توانیم روابط با پوتین را از نو عادی کنیم.
جانسون گفت که جهان در خطر تکرار سال ۲۰۱۴ است، زمانی که روسیه شبه جزیره کریمه را به خاک خود ضمیمه کرد.نخست‌وزیر انگلیس گفت: جهان اساساً گفت که این وحشتناک است. ما آن را محکوم می‌کنیم، آن را تقبیح می‌کنیم -- و این کار را انجام دادیم و تحریم کردیم. اما در همان زمان، ما به نوعی با او مذاکراتی را درباره راه پیش رو آغاز کردیم. و پوتین اساساً از آن به عنوان راهی برای بدتر کردن وضعیت بد در اوکراین استفاده کرد.
بوریس جانسون گفت: اگر اوکراینی‌ها اکنون هر نوع معامله‌ای با پوتین انجام دهند، خطر این است که او دقیقاً همان کار را انجام دهد و آنها هم این را می‌دانند. بنابراین پاسخ کوتاه، منفی است. عادی‌سازی مجدد وجود ندارد و انگلیس در این مورد کاملاً واضح است.
برچسب ها: پوتین