به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ساعت ۱۴:۰۲
کد مطلب : ۳۳۶۲۳۴

پیکه: وقتی مسی از بارسا رفت گریه کردم

گروه ورزشی: جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی، می‌گوید از جدایی لیونل مسی از بارسلونا به شدت ناراحت شده است.
پیکه: وقتی مسی از بارسا رفت گریه کردم
مسی تابستان سال گذشته پس از سال‌ها حضور در بارسا و کسب تمامی افتخارات ممکن با پیراهن این تیم از این باشگاه جدا شد. 
قرارداد این بازیکن با بارسا به پایان رسیده و شرایط مالی دشوار این باشگاه به آنها اجازه تمدید قرارداد با این بازیکن را نداد و او مجبور شد به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شده و با امضای قراردادی دو ساله به پاری سن ژرمن ملحق شود. 
پیکه که یکی از دوستان نزدیک این ستاره آرژانتینی به حساب می‌آمد در گفتگو با گری نویل اظهار داشت:« وقتی مسی از بارسلونا جدا شد، من گریه کردم. من برای او اشک ریختم. برای دوران موفقی که در بارسا داشت. اگر می‌شد که تا پایان دوران فوتبالش در این تیم بماند عالی می‌شد.»
 


این مدافع اسپانیایی با اشاره به شرایطی که منجر به جدایی مسی شد گفت:« من درک می‌کنم که چرا مسی نتوانست قراردادش را تمدید کند. این باشگاه از نظر اقتصادی در شرایط بسیار بدی قرار داشت و دلیل آن اقدامات رییس قبلی و نحوه مدیریت او بر این باشگاه بود.»
او درباره جایگاه این بازیکن آرژانتینی در نوکمپ اضافه کرد:« در آخر این تمامی اتفاقاتی است که در زندگی رخ می‌دهد. گاهی شما تصمیمی می‌گیرید و شرایط خوب پیش نمی‌رود. لیونل مسی برای بارسلونا و هواداران این تیم مثل خدا بود. اگر او در این تیم می‌ماند همه چیز عالی پیش می‌رفت.»
پیکه همچنین با اشاره به درخشش این بازیکن در طول سال‌های حضورش در بارسا ادامه داد:« مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. مسی بهترین بازیکن بارسلونا بود. من همیشه گفته‌ام که ما با مسی قهرمان شدیم اما تیم خوبی هم داشتیم. یک بازیکن نمی‌تواند به تنهایی قهرمان شود.»