به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۰:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب : ۳۳۶۲۴۱

کریم بنزما و اولین پیچیچی دوران فوتبالی‌اش

گروه ورزشی: کاپیتان فرصت‌طلب و گلزن تیم فوتبال رئال مادرید در آستانه کسب عنوان آقای گلی لالیگا قرار دارد.
کریم بنزما و اولین پیچیچی دوران فوتبالی‌اش
در فاصله 2 هفته مانده به بسته شدن پرونده فصل جاری لالیگای اسپانیا، نه تنها تکلیف تیم قهرمان مشخص شده و جام قهرمانی نصیب شاگردان کارلو آنچلوتی در رئال مادرید شده است، بلکه کریم بنزما ستاره فرانسوی رئالی‌ها توانسته یکه‌تاز جدول گلزنان باشد و خود را در آستانه فتح عنوان آقای گلی لالیگا قرار داده است.
بنزما که فصلی رویارویی را می‌گذراند، شب گذشته با گلزنی در برابر لوانته توانست به رکورد 323 گل با پیراهن رئال مادرید برسد و مشترکاً با رائول گونزالس به عنوان دومین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید در لالیگا معرفی شد.
کریم بنزما در فصل جاری توانسته 27 گل به ثمر برساند و نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش، وینیسیوس جونیور همبازی خود در رئال مادرید است که توانسته 17 بار دروازه رقبا را باز کند که اختلاف 10 گله در فاصله 2 هفته مانده به پایان فصل، آقای گلی ستاره فرانسوی رئال را مسجل کرده است.
برای نخستین‌بار است که کریم بنزما موفق می‌شود عنوان آقای گلی لالیگا را به دست آورد و جایزه پیچیچی (که به برترین گلزن لالیگا تعلق پیدا می‌کند) را در پایان فصل کسب می‌کند و به آلبوم افتخارات خود اضافه خواهد کرد.
گفتنی است که کریم بنزما عنوان آقای گلی لیگ قهرمانان اروپا را هم در فصل جاری به نام خود کرده تا در رویایی‌ترین حالت ممکن فصل را به پایان ببرد.
برچسب ها: کریم بنزما