به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ساعت ۱۲:۴۹
کد مطلب : ۳۳۶۳۳۸

جراحی اقتصادی تیم رئیسی منجر به مرگ بیمار خواهد شد

جراحی اقتصادی تیم رئیسی منجر به مرگ بیمار خواهد شد
گروه سیاسی: یک نماینده مجلس تاکید کرد: با توجه به شرایط فعلی، جراحی اقتصادی که تیم اقتصادی آقای رئیسی پیگیری می‌کنند، منجر به مرگ بیمار خواهد شد.به گزارش ایلنا، معین‌الدین سعیدی  درباره گرانی برخی از کالاها و کمبود آن‌ها در بازار و نگرانی مردم از این بابت و اتفاقات رخ داده گفت: به شخصه به چند فروشگاه بعد از اتفاقات مراجعه کردم و مرغ و روغن وجود نداشت، با این شرایط جراحی اقتصادی که تیم اقتصادی آقای رئیسی پیگیری می‌کنند منجر به مرگ بیمار خواهد شد.

نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما خواهش‌مان این است آقای رئیسی یارانه‌ای که می‌خواهند به مردم دهند پس بگیرند و به جایش جلوی تورم افسار گسیخته و شوک تورمی گرفته شود.وی خاطرنشان کرد: این اتفاقاتی که در بازار به دلیل شرایط اقتصادی خاص رخ می‌دهد، طبقه مستضعف را حذف می‌کند و این عملاً خط قرمز نیست بلکه خط مرگ و زندگی است.
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۳-۲۵ ۰۸:۰۰ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۵:۲۹
تیتر روزنامه های زپان احمدی نژاد هم همین تیتر بود جراحی بزرگ اقتصادی . سرطان را هر بار جراحی کنی دوباره عود میکنه اقتصاد این مملکت را رانت واختلاس ودزدی و واردات وقاچاق ودلال از بین برده .و... آمریکا ی زورگو (387452)
۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۵:۴۲
خیلی کشک خوردی چایی نبات دواته (387453)
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۲۲:۰۶
.......... از جراحی فقط جر دادن و پاره پوره کردن بلد هستن و بس.
هر انتلیت بیسوادی که ‌کلمه اقثصاد را حتی نمی تواند بنویسد و توانش در حد ناتور بودن توالت عمومی هست شده جراح و متخصص اقتصاد
.......... (387467)