به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب : ۳۳۶۳۵۸

آقای محسن رضایی شما این حرف‌ها را نزدید؟

آقای محسن رضایی شما این حرف‌ها را نزدید؟
گروه فیلم: مروری بر ادعاهای پیش از انتخابات نشان می‌دهد مثل همیشه، اغلب وعده و وعیدهایی که داده شده پوچ بوده است.در این ویدئو می‌بینید که محسن رضایی نامزد ریاست‌جمهوری و معاون اقتصادی امروز رییسی وعده یارانه ۴۵۰هزار تومانی می‌دهد و می‌گوید پرداخت آن باعث گرانی هم نخواهد شد.

اتفاقی که امروز افتاده اما در نهایت تاسف بسیار متفاوت است و با افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها مواجهیم و خبری از یارانه 450هزارتومانی هم نیست. مدیران کشور همچنان بر مسیر اشتباه خود می‌روند و امروز هم با انداختن تقصیرها بر گردن گذشتگان حاضر نیستند بپذیرند که تحلیل‌هایشان اشتباه است. این حرف‌ها را شما نزدید آقای محسن رضایی؟ نگفتید «من اقتصاددان هستم»؟
....
برچسب ها: محسن رضایی
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۳-۲۵ ۰۸:۰۰ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۹:۴۷
بعید میدانم از محسن رضایی............ مملکت باشه البته رییسی از ایشان بالاتره (387459)
۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۲۲:۱۷
شما چرا نمی فهمید این گرانی جهت فریب بود، همانطور که عملیات کربلای 4 جهت فریب بود (387470)
۱۴۰۱/۰۲/۲۵ ۰۶:۲۹
رضایی رئیس جمهور شده مگه؟ وعده‌های رئیسی رو باید بررسی کنید. این‌که عضوی از تیم اقتصادی رئیسی هست که دلیل نمی‌شه. اگه رئیس جمهور بود ۱۰۰۰ تا اهرم دیگه هم دستش بود. نمی‌گم که اگه رئیس جمهور می‌شد وضع بهتر بود، ولی می‌گم به کسی که رأی نیاورده نمیشه گفت چرا وعده‌هات عملی نشده. (387488)