به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ساعت ۱۷:۳۲
کد مطلب : ۳۳۶۴۲۴

تجلیل از محمدرضا عقیلی به بهانه ۵۰ سالگی

تجلیل از محمدرضا عقیلی به بهانه ۵۰ سالگی
گروه فرهنگی: هفدهمین نشست «در آستانه» در فرهنگسرای اندیشه برگزار و طی آن از محمدرضا عقیلی ـ آهنگساز ـ تقدیر شد.به گزارش ایسنا، هفدهمین نشست ماهیانه «در آستانه» به همت فرهنگسرای اندیشه و با مشارکت کانون ادبی زمستان و انتشارات شانی روز گذشته برگزار شد.
 
این مراسم با حضور فریدون شهبازیان، محمد اصفهانی، روزبه نعمت اللهی، شهره سلطانی، مهدی یغمایی، پدرام کشتکار ، محمدرضا عقیلی، فواد امیری، رضا تاجبخش، حمید حامی، کریم قربانی حمید غلامعلی، سیدعباس سجادی، سید حسین متولیان، یاحا کاشانی و ... برگزار شد.

همچنین در این رویداد برگزیدگان بخش جشنواره موسیقی در دو بخش پاپ و ایرانی معرفی شدند. فراخوان این جشنواره پیش از این منتشر شده بود. هم‌چنین به بهانه ۵۰ سالگی محمدرضا عقیلی، طی مراسمی از فعالیت‌های هنری این چهره هنری تقدیر شد.

ملیحه هاشمی به عنوان نفر برگزیده بخش ترانه معرفی شد. همچنین در بخش خوانندگی نیز سیدمحمد طباطبایی مقدم از مشهد و شایان شاهوی از رشت به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.داوران بخش موسیقی پاپ در این جشنواره حمید حامی، محمدرضا عقیلی و رضا تاجبخش بودند. علاوه بر این، داوران بخش ترانه نیز عبدالجبار کاکایی، حسن علیشیری و یاحا کاشانی بودند.
برچسب ها: محمدرضا عقیلی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *