OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> حضور ژاپنی‌ها در مکان ممنوعه برای زنان ایرانی - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۵۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ساعت ۰۸:۵۷
کد مطلب : ۳۳۶۶۶۷

حضور ژاپنی‌ها در مکان ممنوعه برای زنان ایرانی

حضور ژاپنی‌ها در مکان ممنوعه برای زنان ایرانی
گروه ورزشی:زنان ژاپنی برای تشویق نماینده والیبال خود، در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی حضور یافتند. در جریان روز دوم رقابت‌های جام باشگاه‌های والیبال مردان آسیا ۲۰۲۲، روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ تیم پیکان تهران به مصاف سانتوری ژاپن رفت که این دیدار با حواشی نیز همراه شده است.
 
 در جریان این بازی هواداران زن ژاپنی برای تشویق تیم خود با رعایت حجاب اسلامی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی حاضر شده و به صورت منظم نماینده کشورشان را تشویق کردند.از نکات قابل توجه این بازی اما عدم حضور هواداران زن ایرانی بود که گویا فقط آن‌ها اجازه حضور در سالن را ندارند و بانوان سایر کشورها می‌توانند بدون مانع در سالن‌های ورزشی و استادیوم‌های ایران حضور پیدا کنند.تصویری از زنان ژاپنی را در ادامه مشاهده می‌کنید:
مرجع : جماران

علیرضا
۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۰۹:۰۳
دوران کنونی مملکت ما، مثل زمان قاجار شده که خارجیان مجاز بودند به حرمسراها و مکان های زنانه بروند ولی مردم کشور خودمان نمی توانستند!!! (387541)
۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۲:۳۸
بهارنیوز ولی اون خانومهای ایرانی بدونن که اگه نتونستن وارد ورزشگاه بشن ایرادی نداره ولی در عوضش به نور رسیدن و کلی صواب بردن (387566)
رحیمی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۴:۳۸
خانومهای محترم اگه ورزش دوست هستند می بایست برای مسابقات زنان ، جا برای سوزن انداختن نباشد!
ولی قضیه برعکسه. مسابقات زنان ورزشگاهها خالیه!!
چرا؟! (387582)
۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۹:۲۸
در مکانهایی که ورود مردان ممنوع باشد، زنان در غیاب اقتدار مردان با غیرت احساس ناامنی می کنند و از حضور در آن جاها ترس و وحشت دارند که باعث می شود چنین مکانهایی خلوت باشند. (387625)
۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۹:۰۲
همانگونه که زنان ژاپنی در ایران اجازه حضور در ورزشگاه دارند، زنان ایرانی هم در ژاپن اجازه حضور در ورزشگاههای آن کشور را دارند و از این لحاظ هیچ تبعیضی در کار نیست. ما باید همیشه نیمه پر لیوان را ببینیم. (387622)
۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۰۲:۲۴
از کرامات شیخ ما این است،خرما خورد و گفت شیرین است. (387664)