به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ساعت ۱۲:۴۲
کد مطلب : ۳۳۶۷۴۳

همه ناکامی‌های دولت‌تقصیر این دو مهاجری است!

همه ناکامی‌های دولت‌تقصیر این دو مهاجری است!
گروه سیاسی: کیهان نوشت: روزنامه رسالت در سرمقاله ۱۹ اردیبهشت، با اشاره به تصمیم دولت برای اصلاحات اقتصادی نوشته است: دولت گذشته با اعلام ارز ۴۲۰۰ تومانی به عنوان ارز تک‌نرخی آن‌هم برای همه کالا‌ها قیمت ارز را ۸ برابر، قیمت طلا را ۱۰ برابر، قیمت مسکن را ۷ برابر، قیمت خودرو را ۶ برابر و قیمت بقیه کالا‌ها را تا ۳۰۰ درصد افزایش داد.

تیم رسانه‌ای دولت گذشته، رفع این بی‌سامانی‌ها را در گرو توافق با غرب می‌دانست. در توافق اولیه برجام هرچه امتیاز غرب می‌خواست داد و حتی یک امتیاز هم نگرفت و در اواخر دوره رئیس‌جمهور، می‌خواست باز تتمه امتیاز درخواستی غرب را بدهد که با مصوبه هوشمندانه مجلس روبه‌رو شد؛ لذا دولت که تغییر کرد قرار شد اگر مذاکره‌ای شد تحریم‌ها برداشته شود، طرف مقابل تضمین دهد بازی درنمی‌آورد و زیر عهد و پیمان خود نمی‌زند و این دو شرط طی یک دوره راستی‌آزمایی محک زده شود تا از یک سوراخ ۱۰ بار گزیده نشویم. آمریکا امروز متوجه قدرت هوشمند ایران شده است. فعلا پاپس کشیده، دم به تله مذاکرات نمی‌دهد.

امروز کسانی که در برابر آشفتگی قیمت‌ها در دولت گذشته سکوت کرده بودند زبان باز کردند و هرچه می‌خواهند علیه دولت نوپای رئیسی می‌زنند که جمع جبری حرف‌های آن‌ها را در سرمقاله مسیح مهاجری در روزنامه جمهوری اسلامی و توییت‌های محمد مهاجری سردبیر خبرآنلاین می‌شود رصد کرد.


 
برچسب ها: روزنامه کیهان

۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۶:۰۷
شریعتمداری کیهان همان کاری را می کنه که اسرائیل می خواهد. همان قدری از برجام عصبانی هست که اسرائیل عصبانی هست. چرا تامل نمی کنید روز ارتباط این دو فاش خواهد شد. (387599)
۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۲۱:۱۵
این دو نفر خودفروخته هستند (387636)
parasto
Canada
۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۱۲:۰۷
هر کس نظرش بر خلاف شما بود خود فروخته است؟ (387715)
ابی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۱۲:۳۲
خودفروخته... که بارانت ورایانه50هزارنسخه واسه 83میلیون ایرانی چاپ میکنه که 40هزارتاش کاغذگوشت قصابی وسبزی فروشی میشه ازسنگ پای قزوین سالهاست که برده مگه مرگ ... به این اسراف کاغذ پایان بده به امیدپروردگارفقرای 75میلیون ایرانی خود بخوان قصه این زبانهی دراز (387721)
۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۶:۳۴
........ در وجود وخلقت این........... (387817)