به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ساعت ۱۸:۲۲
کد مطلب : ۳۳۶۸۴۹

ایرادات دستگاه‌های هوشمند پوشیدنی فاش شد

ایرادات دستگاه‌های هوشمند پوشیدنی فاش شد
گروه فناوری:یک تحقیق جدید نشان می‌دهد که ابزار‌های پوشیدنی از جمله اپل واچ، در ردیابی کالری ضعیف هستند.اخیرا محققان تلاش کردند در قالب یک آزمایش، سودمندی دستگاه‌های هوشمند مچ‌بند را برای ردیابی مصرف انرژی و ضربان قلب ارزیابی کنند.به همین دلیل دستگاه‌های Apple Watch Series ۶، Polar Vantage V و Fitbit Sense توسط ۳۰ شرکت کننده زن و مرد سالم که در تمرینات وزنه‌برداری، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی و دویدن و حتی نشستن شرکت کردند، استفاده شد.

همانطور که در پایان بررسی‌ها مشخص شد، همه دستگاه‌ها در ردیابی کالری تقریباً در همه فعالیت‌ها، بسیار ضعیف بودند و در واقع دستگاه‌ها ردیابی کالری را به درستی انجام نمی‌دادند.جالب است بدانید اپل واچ سری ۶ در ردیابی ضربان قلب در تمام فعالیت‌ها قابل اعتماد بود. دستگاه‌های Polar Vantage V و Fitbit Sense نیز بسته به ورزش، در نوسان بودند. همچنین به نظر می‌رسد که شمارش گام‌ها برای همه دستگاه‌های درگیر آزمایش، درست باشد.

نتیجه بررسی‌ها نشان داد ساعت‌های هوشمند تجاری موجود و ردیاب‌های تناسب اندام، اندازه‌گیری قابل اعتمادی از مصرف انرژی روزانه شما ارائه نمی‌دهند. علاوه بر این، آن‌ها بسیار غیر قابل پیش بینی هستند.
با این وجود، ردیابی ضربان قلب و شمارش گام ها، ویژگی‌هایی هستند که در این دستگاه‌ها، معمولاً بسیار مفید و قابل اعتماد هستند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *