به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۲۳:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ساعت ۱۳:۰۹
کد مطلب : ۳۳۶۹۶۳

آخرین وضعیت جسمانی عکاس مشهور سینما

آخرین وضعیت جسمانی عکاس مشهور سینما
گروه فرهنگی:دو مدیر از صندوق اعتباری هنر و تعدادی از اعضای هیات مدیره انجمن عکاسان ایران و انجمن عکاسان سینما از بابک برزویه عکاس سینما عیادت کردند. نیکنام حسینی‌پور مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، مسلم کریمی معاون اعضا در صندوق اعتباری هنر و تعدادی از اعضای هیات مدیره انجمن عکاسان ایران و انجمن عکاسان سینما عصر دوشنبه ۲۶ اردیبهشت با حضور در بیمارستان ایرانمهر، از بابک برزویه عکاس سینما عیادت کردند.

حسینی پور مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با بیان اینکه این هنرمند از باسابقه‌ترین عکاس سینمایی کشور است گفت: بابک برزویه حق بزرگی برگردن حوزه فرهنگ و هنر کشور دارد و وضعیت او موجب نگرانی تمامی هنرمندان شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: امیداریم تغییر محسوسی در وضعیت بابک برزویه ایجاد شود. همه باید برای بهبودی او دعا کنیم تا بار دیگر شاهد حضور دوباره ایشان در فعالیت‌های هنری باشیم.کریمی معاون اعضا نیز با آرزوی سلامتی برای این هنرمند بیان کرد: صندوق اعتباری هنر در کنار خانواده این هنرمند است و با همکاری انجمن‌های صنفی امیدواریم بتوانیم قدمی برای کم کردن دغدغه خانواده این هنرمند برداریم.

بابک برزویه مدرس، عکاس، بازیگر و از فعالان عرصه عکاسی تئاتر و سینما است که از دی ماه ۱۴۰۰ به دلیل عارضه مغزی در کما به سر می‌برد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است.وی از شروع فعالیت‌های عکاسی خود با کارگردان‌هایی همچون رسول ملاقلی‌پور، مسعود کیمیایی، پوران د‌رخشند‌ه و مهران مدیری همکاری داشته است. برزویه سال ۱۳۷۵ برنده دیپلم و سیمرغ بلورین بهترین عکاس فیلم برای عکاسی فیلم سفر به چزابه ساخته رسول ملاقلی‌پور شد.
مرجع : صبا
برچسب ها: بابک برزویه
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *