N_18_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][27] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_19_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][28] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> دست رامین بازهم به جام قهرمانی نرسید - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۳۳۶۹۷۷

دست رامین بازهم به جام قهرمانی نرسید

دست رامین بازهم به جام قهرمانی نرسید
گروه ورزشی:رامین رضاییان که با سر و صدای زیادی در زمستان با دیگر پیراهن پرسپولیس را پوشید بار دیگر در لمس جام ناکام ماند. کنار گذاشته شدن شیری از پرسپولیس و جذب رضاییان پر سر و صداترین اتفاق چند پنجره نقل و انتقالاتی اخیر سرخپوشان بود. هواداران پس از جذب رامین امید زیادی به رسیدن تیم‌شان به صدر داشتند و این مدافع راست نیز با سودای قهرمانی با تیم محبوبش به پرسپولیس بازگشته بود.
 
رضاییان را می‌توان بزرگترین جا مانده عصر پرافتخار پرسپولیس نامید. او در لیگ پانزدهم به خاطر تفاضل گل کمتر قرمزها نسبت به استقلال خوزستان نتوانست جشن قهرمانی بگیرد و فصل شانزدهم نیز پیش از پایان لیگ توسط برانکو کنار گذاشته شد و در جشن قهرمانی سرخ‌ها حضور نداشت.

رضاییان برای تمام کردن این کار نیمه تمام دوباره شماره ۲۷ خود را به تن کرد اما یک بار دیگر در لمس جام قهرمانی لیگ برتر ناکام ماند. او حالا باید در سه هفته باقی‌مانده برای کسب عنوان نایب قهرمانی به ادامه رقابت‌ها بپردازد.
قرارداد رضاییان پس از سه بازی باقی‌مانده به اتمام می‌رسد و باید دید او برای فصل بعد نیز سرخپوش می‌ماند یا یک جدایی دیگر از پرسپولیس در انتظار او است. رضاییان پس از تکرار حسرت قهرمانی با پرسپولیس در اینستاگرامش نوشت: "چیزی که میخواستم نشد ولی…"
مرجع : ورزش سه
برچسب ها: رامین رضاییان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *