به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۹:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : ۳۳۶۹۸۰
کارلوس تبس:

مسی آرژانتین با مسی پی‌اس‌جی متفاوت است

گروه ورزشی: کارلوس تبس، ستاره سابق آرژانتین، معتقد است که لیونل مسی تمام توانایی‌هایش را در پاری سن ژرمن به نمایش نگذاشته است.
مسی آرژانتین با مسی پی‌اس‌جی متفاوت است
مسی تابستان سال گذشته از بارسلونا جدا شد و به عنوان بازیکن آزاد با امضای قراردادی دو ساله به پاری سن ژرمن پیوست. 
این بازیکن در اولین فصل حضورش در لیگ فرانسه نتوانست درخششی که در نوکمپ داشت  تکرار و انتظاراتی که از او می‌رفت را برآورده کند. 
مسی حتی بارها و بارها و خصوصا پس از حذف پی اس جی از لیگ قهرمانان در مرحله یک هشتم توسط هواداران این باشگاه هو شد و با انتقادهای جدی و بی‌رحمانه از سوی نشریات و رسانه‌های فرانسوی نیز روبرو شد. 
او در طول 33 بازی که این فصل در تمامی رقابت‌ها با پیراهن پی اس جی انجام داد تنها موفق شد 11 گل به ثمر برساند و این آمار برای او که همیشه یکی از ارکان اصلی گلزنی باشگاه بارسلونا به حساب می‌آمد، آمار بسیار ضعیفی بود. 
 

کارلوس تبس معتقد است که این هم تیمی سابقش در تیم ملی آرژانتین در هنگام بازی برای باشگاهش به بازیکنی کاملا متفاوت تبدیل می‌شود. 
این مهاجم آرژانتینی در گفتگو با Seleccion de Noticias اظهار داشت:« مسی در آرژانتین بازیکنی کاملا متفاوت به نسبت پاری سن ژرمن است. در واقع او وقتی در پاریس است یک نفر است و وقتی به آرژانتین می‌آید یک نفر دیگر است.»
او در ادامه درباره شرایط این بازیکن در فرانسه مدعی شد:« از نظر من، او در هنگام بازی در باشگاهش نصف زمانی که در تیم ملی کشورش به میدان می‌رود راضی و خشنود است.»
برچسب ها: لیونل مسی