به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ساعت ۱۰:۲۳
کد مطلب : ۳۳۷۱۱۸

جاماندگان یارانه جدید بخوانند

جاماندگان یارانه جدید بخوانند
گروه اقتصادی: اگر متقاضی دریافت یارانه جدید هستید، بهتر است هرچه زودتر در روزهای تعیین شده برای ثبت درخواست خود در سازمان هدفمندی یارانه‌ها اقدام کنید.از امروز، چهار شنبه، بیست و هشتم اردیبهشت ماه، دومین روز از مهلت پنج روزه، نام نویسی جاماندگان یارانه جدید در سازمان هدفمندی یارانه‌ها آغاز می‌شود.
روز گذشته، سه‌شنبه، بیست و هفتم اردیبهشت ماه سازمان هدفمندی یارانه‌ها از سامانه ویژه خود برای نام نویسی از متقاضیان دریافت یارانه جدید رونمایی کرد.

بر این اساس نام نویسی از متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها زوج است، دیروز و امروز نوبت نام نویسی داشتند.این سازمان روزهای پنجشنبه، و جمعه پیش رو را به نام نویسی از مقتضانی اختصاص داده که آخرین رقم سمت چپ کد ملی آنها فرد است.برای روز شنبه، سی و یک اردیبهشت ماه نیز همه کسانی که به هر دلیل در روزهای مقرر، موفق به ثبت نام نشدند، مهلت نام نویسی خواهند داشت.براساس اعلام این سازمان حتی با پایان ماه اردیبهشت، مهلت نام نویسی برای دریافت یارانه جدید خاتمه نخواهد یافت و نحوه نام نویسی به اطلاع جاماندگان خواهد رسید.

نحوه ثبت نام در سازمان هدفمندی
سازمان هدفمندی به اعتراض جاماندگانی رسیدگی خواهد کرد که از ابتدای پرداخت یارانه‌های نقدی، هیچ مبلغی دریافت نکرده اند.این گروه از متقاضیان ابتدا باید برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود کد دستوری #کد ملی۴۳۸۵۷*۴ را شماره گیری نمایند و سپس  با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند. متقاضیان برای ثبت‌نام، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی را ندارند.
در عین حال متقاضیانی که نسبت به پایین بودن یارانه دریافتی معترضند باید برای ثبت درخواست خود به سامانه hemayat.mcls.gov.ir/  در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنند.
مرجع : تجارت نیوز
برچسب ها: یارانه