به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۴
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۳۳۷۱۵۳
بی اطلاعی آقای مسئول!

پشت پرده انفجار قیمت مواد شوینده و انتشار لیست جنجالی

پشت پرده انفجار قیمت مواد شوینده و انتشار لیست جنجالی
گروه اقتصادی: مردم هنوز طعم تلخ گرانی کالاهای اساسی را در دهان دارند که خبری دیگر می رسد. گرانی شدید مواد شوینده در راه است!امروز لیست پیشنهادی افزایش قیمت مواد شوینده از جلسه هیات مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی با حضور نمایندگان شرکت های عضو اعلام شد. مشاهده درصد های بالا در این لیست خبر از افزایش قیمتی شدید را در این صنایع می دهد. توجه ما به افزایش قیمت تعیین شده برا خمیر دندان جلب میشود، ۸۰ درصد افزایش!

واقعا هزینه تولید خمیردندان برای تولیدکننده چقدر است که این کالای پرمصرف باید شامل ۸۰ درصد افزایش قیمت شود؟

ابهامات پیرامون این لیست باعث شد در خصوص این موضوع به گفت و گو با بختیار علم بیگی، رئیس انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی بپردازیم.رئیس انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی در جواب سوال ما در خصوص لیست منتشر شده و منطقی بودن این مقدار افزایش گفت: نمی دانم!وی همچنین پیرامون افزایش ۸۰ درصدی قیمت خمیر دندان نیز بیان کرد: نمیدانم!

همچنین در پایان از این مسئول پیرامون میزان تولید مواد شوینده در سال جدید نیز پرسیدیم اما باز هم با پاسخ قبلی ایشان مواجه شدیم: نمیدانم!جای سوال است که رئیس انجمن صنایع مواد شوینده که در این جلسه حضور داشتند اظهار بی اطلاعی می کنند. چطور ممکن است در جلسه ای که صحبت از افزایش قیمت است حرفی از میزان تولید نباشد؟در نتیجه تکلیف قیمت شوینده و لیست پیشنهادی انجمن در هاله ای از ابهام باقی ماند.
مرجع : گسترش نیوز

۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۳:۲۲
باید افزایش حقوق کارمندان در سال 1401 هم 9 درصد به 30 تا 40 درصد اصلاح شود . (387800)
علیرضا
۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۳:۴۲
علی برکت الله!!! (387802)
مشهدی
United Arab Emirates
۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۵:۵۸
رسما کلاهمان را برداشتن
شرمتان باد ای از خدا بيخبران دو رو......شرم
انشااله مردم بساط این جاده یکطرفه را جمع خواهند کرد (387815)
1
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۲۰:۲۵
ابزار آلات و قطعات طوفان کرده است . گاهی آدم با خودش فکر می کند که دولت های قبل جز حرافی و سخنرانی کار دیگری برای این مملکت نکرده اند. دولت کنونی هم به این روند همان دولت های قبل است (387835)
۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۲۰:۳۷
ایران شده مثل شهر گاتهام که اموارتش رو خلافکارها میچرخونن ، مسئولین مملکت هم یادآور جوکر ، ریدلر ، پنگوئن ، فالکون هستند!!!
این وسط یه بتمن نیاز داریم!!! (387837)
۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ۰۱:۱۵
اينها را بايد چوب در آستينشان كرد تا دانا شوند (387856)