به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۳:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب : ۳۳۷۱۶۷

تهمینه میلانی «آتش بس۳» را می‌سازد

تهمینه میلانی «آتش بس۳» را می‌سازد
گروه فرهنگی: تهمینه میلانی برای ساخت فیلم «آتش بس۳» مجوز گرفت.به گزارش ایسنا، میلانی سال ۱۳۸۴ اولین بار فیلمی را به نام «آتش بس» با بازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار با نگاهی روانشناسانه به دغدغه‌های زندگی زناشویی ساخت و بعد در سال ۱۳۹۲ نسخه دیگری از این فیلم را با بازی بهرام رادان و میترا حجار جلوی دوربین برد.
 
او حالا پس از حدود یک دهه قصد دارد سومین بخش از این فیلم را به تهیه‌کنندگی همسرش محمد نیک‌بین سازد. آخرین فیلم میلانی در سال ۱۳۹۵ با نام «ملی و راه‌های نرفته‌اش» بود و این فیلمساز در حالی که شنیده می‌شد میخواهد در شبکه نمایش خانگی فعالیت کند، فعلا برای ساخت یک فیلم سینمایی از  شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی مجوز گرفته است.

 در جلسه اخیر این شورا دو فیلمنامه دیگر هم پروانه ساخت گرفتند که یکی فیلم‌نامه‌ «ستاره سینما» به تهیه‌کنندگی احسان ظلی‌پور و کارگردانی و نویسندگی عادل تبریزی و دیگری «عطرآلود» به تهیه‌کنندگی یوسف منصوری(حوزه هنری) و کارگردانی هادی مقدم دوست و نویسندگی حسین حسنی است.
برچسب ها: تهمینه میلانی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *