به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ساعت ۲۰:۴۶
کد مطلب : ۳۳۷۳۳۱
عراق⁩: بدهی ایران را نپرداختیم؛ شرکت ملی گاز ایران: تکذیب می‌کنیم، پرداخته‌اید!

عجیب و باورنکردنی اما واقعی!

عجیب و باورنکردنی اما واقعی!
گروه اقتصادی: مریم شکرانی (دبیر اقتصادی روزنامه شرق) در توییتی نوشت: عجایب مملکت به جایی رسیده که ⁧ عراق⁩ می‌گوید بدهی خود «بابت خرید گاز» به ایران را نپرداختیم اما شرکت ملی گاز ایران تکذیب می‌کند و می‌گوید پرداخته است! وزارت برق عراق گفته بود برای پرداخت بدهی گاز ایران به صورت یکجا یا در بازه ۳ ساله رایزنی می‌کنیم و حالا خبر داده که بدهی را ۳ ساله می‌دهد! 

گاز مصرفی هم غیریارانه‌ای می‌شود!
از سوی دیگر، اوجی، وزیر نفت اعلام کرد: از سال ۹۶ تا آذر پارسال هیچگونه افزایش قیمتی در تعرفه گاز اعمال نشده بود که برای مشترکان پرمصرف گاز، افزایش قیمت از آذر پارسال رقم خورد. بخشی از این افزایش تعرفه‌ها را برای جلوگیری از تکانه‌های اقتصادی، به امسال منتقل کردیم. طبق قانون بودجه ۱۴۰۱، تعرفه گاز مشترکان پرمصرف باید بدون یارانه باشد. طی یک تا دو ماه آینده آیین نامه مربوط به تغییر تعرفه‌ها به دولت می‌آید تا برای مشترکان پرمصرف رقم بخورد! وی توضیح نداد چه مبنایی برای محاسبه مصرف کم و زیاد مشترکان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *