به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ ساعت ۱۷:۴۱
کد مطلب : ۳۳۷۴۶۹

با این قابلیت جدید واتساپ شگفت‌زده می‌شوید

با این قابلیت جدید واتساپ شگفت‌زده می‌شوید
گروه فناوری:  واتساپ به زودی به کاربران خود امکان ترک از گروه را بدون اطلاع از سایر کاربران می‌دهد. این ویژگی برای کسانی که نمی‌خواهند کاربر دیگر متوجه خروج آن‌ها از گروه شود، مفید است. در حال حاضر، هنگامی که یک کاربر گروهی را در واتس اپ ترک می‌کند، واتساپ از طریق یک اعلان، خروج آن عضو را به سایر اعضای گروه اطلاع می‌دهد.
 
این قابلیت هم به علت اسپم شدن بین سایر پیام‌ها و هم به علت اطلاع سایر اعضا ممکن است برای برخی خوشایند نباشد. برخی کاربران واتساپ تمایل ندارند سایرین متوجه شوند که آن‌ها گروه را ترک کرده اند. WABetaInfo به تازگی اسکرین شاتی از این ویژگی ارائه کرده است.

پس از اضافه شدن این ویژگی، خروج یک کاربر از گروه فقط به مدیر گروه اطلاع داده خواهد شد. این پیام رسان محبوب همچنین ویژگی پیش نمایش لینک‌ها را نیز به قابلیت های خود اضافه خواهد کرده است. اکنون زمانی که شخصی از طریق واتساپ یک URL برای دیگران ارسال می‌کند، برای دسترسی به اطلاعات آن URL نیاز است روی آن کلیک کرده و یا سعی کنیم متن آن را حدس بزنیم. پس از بروزرسانی واتساپ کاربران یک پیش نمایش کوچک از URL  شامل یک تصویر و توضیح کوتاهی در خصوص آن مشاهده خواهند کرد. این ویژگی پیش از این نیز در برخی پیام رسان‌ها مانند Discord وجود داشت. زمان اضافه شدن این دو قابلیت به واتساپ هنوز به طور دقیق مشخص نیست.

واتساپ به تازگی ویژگی جدیدی را نیز ارائه کرده است. قابلیت جدید واتساپ به کاربران این امکان را می‌دهد تا به سرعت با استفاده از یک ایموجی به یک پیام واکنش نشان دهند. در ابتدا، شش ایموجی مختلف به‌عنوان واکنش در دسترس کاربران قرار می‌گیرد؛ لایک، folded hands (خواهش می‌کنم)، قلب هیجان زده، خنده، گریه و تعجب ایموجی‌هایی هستند که در ابتدا به همراه این ویژگی ارائه شده اند.
مرجع : فرارو
برچسب ها: واتس اپ