به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب : ۳۳۷۶۰۳

کریم باقری و تیم ملی؛ نزدیک به پایان همکاری

گروه ورزشی: اولین تغییر مهم تیم ملی فوتبال ایران بعد از صعود به جام جهانی حذف احتمالی کریم باقری از فهرست مربیان است.
کریم باقری و تیم ملی؛ نزدیک به پایان همکاری
تیم ملی فوتبال ایران آماده سفر به کانادا برای انجام بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال این کشور می‌شود و فدراسیون فوتبال در حال هماهنگی برای صدور ویزا برای اعضای تیم است. فدراسیون فوتبال ایران در حالی برای دریافت ویزای کاروان تیم ملی ایران با سفارت کانادا در استانبول ترکیه نامه‌نگاری داشتند که در لیست اعلامی از سوی فدراسیون خبری از نام کریم باقری نیست. البته نه کریم باقری و نه مهرداد خانبان دیگر عضو کادر فنی تیم ملی نیازی به دریافت ویزا برای سفر به کانادا ندارند. 
با این وصف و با توجه به اعلام قبلی حمید استیلی مبنی بر اینکه او باید از بین پرسپولیس و تیم ملی یکی را انتخاب کند، نام کریم احتمالا در لیست افراد اعزامی به کانادا نخواهد بود. این خبر پس از آن اعلام شده که  با توجه به شرایط این ملی پوش سابق فوتبال ایران، درباره انتخاب بین پرسپولیس و تیم ملی خبر روشنی به فدراسیون نداده است.
باقری در دوره افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی هم در جمع کادر او حاضر بود و اگر در مورد ادامه کار با پرسپولیس به قطعیت رسیده باشد، دومین دوره مربیگری اش در تیم ملی نیز اینچنین به اتمام می‌رسد. البته درهای تیم ملی رو به آقا کریم که در این مدت یک مربی کم حاشیه و همراه بود بسته نیست و اگر تصمیم نهایی او جدایی از پرسپولیس باشد او میتواند قبل از سفر کانادا در اردوی ملی حاضر باشد. 
در مورد مهرداد خانبان هم موضوع مشابه است. مسئله او با تیم ملی بر سر قرارداد همکاری و توافق بر سر مسائل مالی و مطالبات قبلی است که فدراسیون هنوز به آنها ورود نکرده و پرونده کاری وی را باز نگه داشته و مسائل را حل نکرده است. 
گفتنی است که کریم باقری قرار است امروز در نشستی مشترک با رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرکت کند و پیرامون آینده کاری خود در این باشگاه مذاکراتی را انجام بدهد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *