کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تصاویری از مرد جنجالی و مرد هزار چهره تهران

روزیاتو , 31 ارديبهشت 1401 ساعت 13:30


گروه فیلم: سارق و کلاهبرداری حرفه ای که حدود ۱۰ است به بهانه های مختلفی مانند انجام کار خیر و کمک به مردم پول آنها را به جیب می زند در تهران دستگیر شد!این مجرم سابقه‌دار گاهی قربانیان خود را از بین افرادی انتخاب می کرد که به عنوان مسافر سوار ماشین او می شدند و گاهی هم به عنوان مشاور املاک و به بهانه خانه دار کردن مردم حساب آنها را خالی می کرد. حتی گاهی خود را به عنوان، رییس آموزش و پرورش، حراست آموزش و پروروش، قاضی، وکیل و کارمند دیوان عدالت اداری معرفی میکرد!

بیشتر قربانیان این فرد کلاهبردار گول چهره به ظاهر موجه او و عناوینی که به خود نسبت می داد را می خوردند و به او اعتماد می کردند. البته این فقط خانم ها نبودند که در دام این فرد سارق می افتادند. چند نفر از شاکیان او، آقایانی بودند که آنها هم مشاور املاک بودند و این فرد کلاهبردار به عنوان خریدار یا فروشنده ملک به آنها مراجعه کرده و از آنها سرقت می کرد.

فرد سارق دارای سابقه کیفری است و از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۲ به همین جرم در زندان محبوس بوده است.
این سارق که با شخصیت‌های مختلف از جمله رئیس حراست آموزش و پرورش تا مشاور املاکی از مردم اخاذی کرده است  تا به این لحظه بیش از ۲۰ نفر شاکی داشته است و به طور تخمینی حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان از آنها اخاذی کرده است.اگر افرادی به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته‌اند، به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.
.....


کد مطلب: 337616

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/337616/تصاویری-مرد-جنجالی-هزار-چهره-تهران

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir