به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ ساعت ۲۲:۵۸
کد مطلب : ۳۳۷۷۰۰
همه کاره باشگاه؛

سه قول عجیب PSG به امباپه؛ بیرون کردن فوق‌ستاره!

گروه ورزشی: پاری‌سن ژرمن با قول‌های بزرگ خود کیلیان امباپه را راضی به ماندن در این باشگاه کرده است.
سه قول عجیب PSG به امباپه؛ بیرون کردن فوق‌ستاره!
در روزهایی که به نظر می‌رسید انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید قطعی شده باشد، در 24 ساعت اخیر همه چیز تغییر یافته و این بازیکن خواهان تمدید قرارداد با باشگاه فعلی خود شده است. در یک سال اخیر همه اخبار حول‌محور این انتقال بزرگ بود، اما پاری‌سن ژرمن با وعده‌های بزرگ خود به کیلیان امباپه، او را مجاب به ماندن در این باشگاه کرده است.

سرجیو سانتوس، خبرنگار مشهور اسپانیایی در گزارشی مدعی شد به نظر می‌رسد مهم‌ترین قول مدیران پاری‌سن ژرمن به کیلیان امباپه، توافق با زین الدین زیدان برای فصل بعد به‌عنوان سرمربی باشگاه است. زیرو در یک سال اخیر هدایت تیمی را بر عهده نداشته و علی‌رغم شایعات مبنی بر احتمال حضور او روی نیمکت تیم ملی فرانسه، مدیران پی‌اس‌جی در مورد توافق با او اطمینان‌خاطر دارند. همچنین به نظر می‌رسد کیلیان امباپه از سران باشگاه فرانسوی خواسته زمینه فروش نیمار، ستاره برزیلی این تیم را نیز فراهم کنند. 
رابطه کیلیان امباپه با نیمار در یک سال اخیر شکرآب شده و ستاره فرانسوی تمایلی به ادامه حضور این بازیکن در رختکن باشگاه ندارد. این در حالیست که تا پیش از حضور لیونل مسی در رختکن رابطه این دو بازیکن فوق العاده بود، اما به نظر حالا باندی از بازیکنان آمریکای جنوبی و فرانسوی در باشگاه تشکیل شده که مورد پسند امباپه نیست. همچنین شایعاتی در مورد تمایل این بازیکن به جدایی لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه نیز منتشر شده است.
به نظر می‌رسد کیلیان امباپه به جای نیمار خواهان خرید عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا شده و مدیران باشگاه نیز از این بابت به او قول قطعی داده‌اند. بدین‌ترتیب شایعات در مورد افزایش نقش کیلیان امباپه در باشگاه فرانسوی حقیقت دارد و او از این به بعد در تمامی تصمیمات کلان این باشگاه نظر خواهد داد.
برچسب ها: کیلیان امباپه