به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۸:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب : ۳۳۷۸۰۸

سرمربی تیم ملی «خداداد عزیزی» را می‌خواهد؟

سرمربی تیم ملی «خداداد عزیزی» را می‌خواهد؟
گروه ورزشی:یکی از گزینه های جانشینی کریم باقری در تیم ملی خداداد عزیزی است که گفته می شود شاید او را در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی ایران ببینیم.قرارداد دستیاران اسکوچیچ با تیم ملی ایران تمام شده و فدراسیون فوتبال باید با هماهنگی سرمربی کروات تیم ملی این قراردادها را تمدید کند. کریم باقری هم گفته بود قرارداد ما تمام شده اما حتما می دانید که او دوشغله است و باید از میان پرسپولیس و تیم ملی یکی را انتخاب کند. در همین راستا نام خداداد عزیزی برای جانشینی کریم باقری مطرح شد و شنیدیم خیلی ها در فدراسیون با حضور خداداد موافق هستند.
 
این ستاره اسبق تیم ملی رابطه بسیار خوبی با سردار آزمون، مهدی طارمی و چند بازیکن بزرگ تیم ملی دارد اما باید دید آیا اسکوچیچ با حضورش روی نیمکت تیم ملی موافقت می کند یا نه؟اسکوچیچ بارها و بارها گفته کریم باقری باید در کنار من و در جام جهانی باشد و روی این مساله تاکید دارد؛ از طرفی پاسپورت و مدارک خداداد عزیزی را برای سفر کانادا گرفته اند ولی اسکوچیچ هنوز واکنشی به ماجرای حضور او نشان نداده و خیلی ها می گویند دراگان، تمام تلاشش را برای ماندن باقری انجام می دهد.
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: خداد عزيزي
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *