به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ ساعت ۰۹:۰۹
کد مطلب : ۳۳۸۱۳۸

ویدئویی جدید که نشان از حال ناخوش پوتین دارد

ویدئویی جدید که نشان از حال ناخوش پوتین دارد
گروه فیلم:رئیس جمهور روسیه همچنین انگشتان خود را به هم می‌مالد و دستانش در حال انقباض به نظر می‌رسند. انگشتان را خم می‌کند و انگشت شست خود را به زور داخل کف دستش می‌کند.ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در دیدار با الکساندر لوکاشنکو همتای بلاروسی خود در حالی که شایعات پیرامون وضعیت سلامتی او مطرح شده خمیده به نظر می‌رسید.
 
تصاویر جدید پوتین را در حال دیدار با متحد نزدیک خود، ناخوشایند نشان می‌دهد. پوتین در این دیدار که در سوچی برگزار شد به طرز ناخوشایندی روی صندلی خود نشسته بود و در مقابل دوربین‌ها خمیده نشسته بود.به نظر می‌رسد که پای چپ او به طور مداوم حرکت می‌کند، زیرا در کمتر از یک دقیقه سه بار به طور غیرطبیعی روی پاشنه خود می‌چرخد.

رئیس جمهور روسیه همچنین انگشتان خود را به هم می‌مالد و دستانش در حال انقباض به نظر می‌رسند. انگشتان را خم می‌کند و انگشت شست خود را به زور داخل کف دستش می‌کند.او به نظر می‌رسد که اخم می‌کند و نفس هایش را بند می‌آورد. این تصاویر شایعات و گمانه زنی‌ها در مورد سلامتی پوتین را بیشتر می‌کند.

مشخص نیست که آیا این روند طبیعی پیری است یا رئیس جمهور روسیه که در آستانه ۷۰ سالگی است مشکلی جدی جسمانی دارد.الیور استون، فیلمساز سرشناس آمریکایی، که بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ برای ساخت یک مستند چهار قسمتی با ولادیمیر پوتین مصاحبه‌های متعددی داشت ادعا کرده که رئیس‌ جمهوری روسیه در آن زمان مبتلا به سرطان بود اما حدس می‌زند که اکنون بهبود یافته است.استون افزود که پوتین به‌خاطر همه‌گیری کرونا، منزوی شده و احتمالا ارتباط خود را با مردم از دست داده است.
مرجع : فرارو
برچسب ها: پوتین