به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ ساعت ۱۲:۱۸
کد مطلب : ۳۳۸۲۱۲

کمک مالی جشنواره هلندی‌ برای فیلم بنی‌اعتماد

کمک مالی جشنواره هلندی‌ برای فیلم  بنی‌اعتماد
گروه فرهنگی:صندوق هوبرت بالسِ جشنواره بین‌المللی فیلم روتردام، ۱۰ پروژه را که سازندگانش همگی از فیلمسازان زن هستند، برای طرح حمایت از فیلمنامه و توسعه پروژه در سال ۲۰۲۲ انتخاب کرد. ​ پروژه فیلم سینمایی «مه گرفتگی» از رخشان‌بنی‌اعتماد به عنوان یکی از ۱۰ پروژه منتخب صندوق هوبرت بالس جشنواره فیلم روتردام، کمک هزینه ۱۰ هزار یورویی برای توسعه وتکمیل این پروژه دریافت خواهد کرد.
 
«مه گرفتگی» به تهیه‌کنندگی جهانگیر کوثری و رخشان بنی‌اعتماد را اسماعیل منصف نوشته است.رخشان بنی‌اعتماد با آخرین فیلمش در سال ۲۰۱۴ با عنوان «قصه‌ها» جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم ونیز را دریافت کرد.

همچنین چند ماه قبل نیز اعلام شد که چهار پروژه سینمایی برای دریافت کمک مالی صندوق آکادمی سینمایی آسیاپاسیفیک (APSA) و انجمن تصاویر متحرک (MPA) انتخاب شدند که یکی از آن‌ها پروژه جدید رخشان بنی‌اعتماد سینماگر ایرانی با عنوان «مه گرفتگی» بود، این کمک ۲۵ هزار دلاری به پروژه‌هایی منتخب سینمایی تعلق گرفت که در مرحله توسعه فیلمنامه قرار دارند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *