به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب : ۳۳۸۲۵۳

شاخص آلایندگی در برخی مناطق تهران ۵۰۰ است

شاخص آلایندگی در برخی مناطق تهران ۵۰۰ است
گروه جامعه:رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران از استانداری تهران خواست تهران را تعطیل کند.به گزارش ایلنا، مهدی پیرهادی با اشاره به وضعیت آلودگی هوا در مناطق شهر تهران گفت: در حال حاضر میزان میانگین آلایندگی ۳۷۱ و خطرناک است اما در برخی مناطق شاخص عدد ۵۰۰ را نشان می‌دهد.
 
وی با بیان اینکه شاخص در مناطق ۹، ۲۱، ۲، ۶، ۱۳ به عدد ۵۰۰ رسیده است، گفت: در منطقه ۱۴ نیز شاخص بالاتر از ۴۰۰ قرار گرفته است.رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به شرایط آلودگی هوا که از استاندارد نیز بالاتر است، تقاضا دارم استانداری تهران برای ظهر تمام ادارات را تعطیل کند چراکه در بعدازظهر آلودگی به شدت افزایش خواهد یافت.
 
پیرهادی بر ضرورت حفظ سلامت کارکنان ادارات و همچنین شهروندان تاکید کرد و  از شهروندان نیز تقاضا کرد برای حفظ سلامت خود و بویژه کودکان و سالمندان از منازل و فضاهای حفاظت شده خارج نشوند.
برچسب ها: آلودگی هوا تهران
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *